Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
5 napja csináltam egy tesztet ami halvány,de jól látható pozitív lett.Ma csináltam egy másikat szintén reggel az pedig negatív lett.Nem értem hogy,melyik lehet a valós...mivel azóta hánytam,a melleim megduzzadtak és nagyon érzékenyek.Szerintetek mi lehet velem?Volt már valakinek hasonló ha igen mi lett a vége?

2015. jan. 18. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen volt nekem is.ugyanolyan teszt.ezért ha azóta tesztelek,2 különbözővel. Halvány is pozitív!mert bhcg van jelen a szervezetedben.ha nincs,akkor még halvány csík sem jelenik meg,csak a kontroll csík!Tehát szorítok neked!clearblue tesztet vegyél vagy gábriel kazettásat!
2015. jan. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mióta késik?
2015. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó mensimtől számolva most lennék 5 hetes.
2015. jan. 18. 10:05
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem 28-án kellene megjönnie,ezért írtam,h volt ilyen!bár teszteltem 2 napja,és pozik :)de nem gondolok bele,nem akarok csalódni.4 napig mitnha megjönne szerűen fájt a hasam,de lehet,h a peteérési idő miatt vagy beágyzódás.babaprojekten vagyunk.amúgy neked késik,mert ezt nem írtad.:)
2015. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem ennyi idősen,barnább lett a mellbimbó környéke.kék erek látszódtak.de mindenki máshogy reagál.és nekem már korán van undorom,hányingerem.ekkor felid riadok igen erős hányingerre,és mindig pozi teszt lett,és doki is igazolta a terhességet.
2015. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az nekem is barnább meg nagyon látszanak az erek és ráadásul meg is vannak duzzadva....ezért nem értem hogy miért volt 5 nappal ezelőtt pozitív ma meg negatív pedig ugyan azt a tesztet használtam (25-ős erősségű)
2015. jan. 18. 10:19
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
változik közben a hcg érték.Írj Dr.Hamvas Ferencnek az orvostudakozó.hu-n!7 percen belül válaszol!Én többször írtam már neki :) szuper orvos a válaszai alapján!és vélemények alapján!
2015. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél még egy tesztet. Gabrielt mondom én is!
2015. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én jártam így, de nekem közben meg is jött... Az is lehet, hogy a negatív teszt enm volt jó, ne pánikolj be, vegyél még vagy 2-3 tesztet és nézd meg mit mutatnak.
2015. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Irtam neki és azt ajánlotta hogy két nap mulva ismételjem meg a tesztet...köszönöm szépen :)
2015. jan. 18. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!