Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt mikor végezhe...

Terhességi teszt mikor végezhető el? Csak reggel vagy akár napközben is? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet, hogy elég régóta próbálkozunk párommal és szomorúan vettem észre, hogy január elsején megjött, ahogy szokott, ám alig 3-4 napos volt a szokásos 6 helyett. Viszont most 10 napra rá megint megjött sokkal kevesebb van, mint egy normál ciklusnál, azt mondták csináljak tesztet. A kérdésem két tesztet is vett a párom elvégezhetek egyet most napközben? Az is mutatni fog? Végülis csak a hcg hormont kell kimutatnia azt meg nem befolyásolja semmi nem? Reggel is akarok csinálni, de már rettenetesen izgatott vagyok és biztosan nem tudnék egész este aludni, szóval volt aki nem éhgyomorra első vizeletre csinált és rendesen kimutatott mindent?

2015. jan. 21. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megcsinalhatod, kimutatja ha eleg magas a hcg szint, de a reggeli elso a biztos.
2015. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csináld meg az egyiket most a másikat meg reggel úgyis egész nap kacsingatni fog rád az a teszt (tapasztalat),de ha megcsinálod akkor megnyugszol :).

Drukkolok!

2015. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, nekem a gyogyszeresz azt mondta, h ha napkozben akarom csinalni akkor 3-4 orat ne pisiljek elotte!
2015. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem kell éhgyomorra, a legtöbb teszt bármelyik vizeletből kimutatja, csak a reggeli a legkoncentráltabb.

Tesztelj, és írd meg mi volt!

2015. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A beágyazódást követő 14. naptól lehet tesztelni, az első pár napban reggeli elsőből érdemes, de ha nálad baba van, akkor már bőven kell hcg-nek lennie a szervezetedben, szerintem tesztelhetsz bármikor.
2015. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már majdnem 4 hete történt az "eset" így ha van, akkor már elég soknak kell lennie, ezért gondoltam, hogy talán lehetne hamarabb is. :D Köszönöm a válaszod.
2015. jan. 21. 14:34
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha már 4 hete történt az esett akkor nem kell még várnod sem a vizelet koncentrátumra.Olyankor bármikor kimutatja már!

Pisilj és mond mi lett :).

2-es

2015. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jaj, örülök körülbelül 1 óra múlva érkezik a párom és hozza a teszteket! Alig várom, hogy itt legyen, megcsinálom és írok is! Már nagyon izgulok.
2015. jan. 21. 14:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2015. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Várjuk!! :D
2015. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!