Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes terhesség az amit...

Hány hetes terhesség az amit még kimutat a gyorsteszt?

Figyelt kérdés
Mert ugye egy idő után cskken a hCG termelődése.
2010. febr. 9. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy a negyedik hónapig mutatja ki! ( 16 hét ) Én 24 hetsen csináltam kíváncsiságból, de teljesen negatív lett.
2010. febr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a 10.héten vannak a csúcson a Hcg hormonok,utána csökkennek.De nem tudom mennyi idő alatt ürülnek ki.
2010. febr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem miért kell ezt ennyiféle képen megkérdezni????

Tegnap is volt fent 2 kérdés?17 hetes-16 hetes.Szerintem azt is te írtad:))Csak nem értem minek?????

Igen 16 hét után csökken a hcg szintje....

2010. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Igaza van az elöttem szólónak,miért kell ezer féleképp feltenni a kérdést?????


Tudod mit kérdező!?

Vegyél egy tesztet csináld meg,és menj el nőgyógyászhoz!!!!!


Te vagy egy 14 éves tudatlan tini vaGY,vagy elfelejtetted bevenni a Cavintont,és nem tudod hányszor írtad már ki a kérdést!

2010. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hcg majd csak a szülés után fog kiürülni, az egész terhesség alatt kimutatható pisiteszttel is (saját tapasztalat is). Szülés után is csináltam, még akkor is pozi volt vagy 2 hétig.

Ide feltettem sok képet, a kék színüek a terhességi tesztek:

[link]

2010. febr. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!