Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom, mondanátok...

Holnapra nem várom, mondanátok valamit a görbémre? (1. hőmérőzős hónapom. )

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok. 1éve próbálkozunk picivel,de most kezdtem el hőmérőzni.Ebből még lehet baba,vagy ne éljem bele magam megint? :( Tesztelni csak vasárnap szeretnék ha holnap nem jön meg..



2015. febr. 6. 09:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a görbéd, mégis azt írom bele ne éld magad, mert a hőd menzesz alatt is leeshet. Ettől függetlenül szép, bár látom nem egy időben mérsz, ami fontos.
2015. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Biztato!!
2015. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó :) ellenkezőleg az enyém :( [link]
2015. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A görbe rendben van, csak mivel valóban nem egy időben méred, a valóság ehhez képest bármi lehet. Ezzel együtt nagyon valószínű, hogy ovuláltál és egyelőre ennyit lehet tudni.
2015. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok! :) Kedves 1.,igen sajna az elején nem egy időben mértem de y vége fele már próbáltam.Sajnos nem tudtam másképp megoldani.:( Köszi a bíztatást a többieknek,de tényleg nem merem magam veleélni.Most is azt várom h mikor lesz véres a wcpapír...Utolsó! Nézem a kérdésedet,még szerintem nálad sincs semmi veszve,de én úgy gondolom hogy valamilyen szinten ezt érzi is az ember...Én most azt érzem sajna hogy nem lesz semmi nálam. :(
2015. febr. 6. 10:25
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem úgy szokott lenni, hogy végig szépen fenn van, csak a menstruáció napján zuhan le 5-6 tizedet, így már reggel az ágyban fekve tudom, hogy mire számíthatok ha kimegyek a fürdőbe. Nem elkeseríteni akarlak, csak sajnos ez (nálam legalábbis) ilyen. Szurkolok, hogy ne essen le! Majd írd meg mi van veled...:)
2015. febr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

[link]



Nekem igy all!


Drukkolok

2015. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 katalin0427 válasza:

Szerintem is jó görbe. Az biztos, hogy ha most teherbe estél. Fiad lenne. :) elég nagy valószínűséggel. Peteérésed az van, és ugye lényeges. :)

Nekem is a menszes első napján szokott leesni, a hőm.Szóval drukkolok.

2015. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ohhh! Köszi a részleteket utolsó! ;) Még nem jött meg.Mára nem vártam 37.1 volt a hőm,viszont a hasam görcsölget nagyon enyhén...Attol tartok bármelyik pillanatban megjöhet.... :(((
2015. febr. 7. 19:40
 10/22 anonim ***** válasza:
Állítólag (sajnos még nem tudom) a legtöbb terhesség is ugyan ezzel az érzéssel kezdődik, szóval ez még bármit jelenthet. Minden nap ajándék amikor nem jön meg és fennmarad a hő... de van h "megtréfál" a természet és 2 nappal később jön meg. Nagyon szurkolok hogy ne így legyen, csak ezeket szoktam magamnak is mondogatni, nehogy túlságosan beleéljem magam, mert aztán annál magasabbról zuhanok le. De tényleg nagyon szurkolok, hogy néhány nap múlva már felhőtlenül örülhess!
2015. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!