Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gnrh kezelés befejezése után...

Gnrh kezelés befejezése után kinek mennyi idő után volt először mensije és sikerült a teherbe esés? Minden tapasztalatot szívesen fogadok, írjatok!

Figyelt kérdés
Október 21-én volt laparoszkópiás műtétem endometriózis miatt, november elején már megkaptam az első Gnrh szurit, a 4. volt esedékes a múlt héten. Tehát lassan vége és kiváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2010. febr. 11. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

sajnos nem tudok segíteni a kérdésben, csak szeretnék Tőled kérdezni...Milyen volt a gnrh? Miket tapasztaltál? Milyen fokú az endód?

Nekem január 25-én volt laparom, és nemsoká talán kezdjük a gnrh-t. Ha gondolod, írj légyszi, itt vagy priviben.

2010. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia én januárban kezdtem a szurit és ápr 15-én kaptam az utolsót. Nagyon rosszul voltam tőle. Még mindig nincs menszeszem,gondolom mára megkaptad te is az utolsót. Vajon teherbeeshetünk az első menszesz nélkül is? Van valami tapasztalatod?
2010. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!