Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulacios teszt volt mar...

Ovulacios teszt volt mar akinek kimutatta a terhesseget? 3 napja kesik. Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Hetfon vagy kedden kellett volna megjonnie. Kedden delutani vizeletbol csinaltam terhessegi tesztet es negative. Meg ma sem jott meg, de most csinaltam egy ovu tesztet es halvany 2 vonal van...

2015. márc. 4. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Ugye nem komoly a kérdés?
2015. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az ovu teszt nem erre való. Úgy tudom terhesség megállapítására úgy szokták használni, hogy több napig tesztelnek, és ha erősödik, akkor lehet, hogy terhesség. De nem vagyok benne biztos, csak mintha ezt olvastam volna valahol. Az biztos, hogy nem megbízható. terhességi tesztet használj inkább.
2015. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miert? Kedves valaszolo.
2015. márc. 4. 17:32
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
A terhességi teszt a hcg hormon alapján állapítja meg, hogy terhes vagy-e vagy sem. Az ovu teszt pedig a peteérésed állapítja meg, semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2015. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ezert is kerdeztem...


[link]

2015. márc. 4. 17:35
 6/18 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo, olvass tobbet az interneten.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. márc. 4. 17:40
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Te kérdezted, te is megtehetted volna előtte...
2015. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
En nem rossz indulatbol mondtam. Olvastam, de tapasztalatot akartam olvasni.
2015. márc. 4. 17:53
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem tudok érdemben válaszolni, de én ma kezdtem a jóstesztelést ovuteszttel.

Az ovuteszt az LH kimutatására alkalmad, DE a HCG (terheshormon) nagyon hasonló, így keresztreakció jön létre.

Ha az ovutesztet reggeli első vizeletből kell használni (ha peteérés ellenőrzésére használjuk, akkor ugye délután kell) ha erősödik LEHET terhesség.

2015. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Holnap reggel kiprobalom meg egyszer az ovu tesztet ha erosodik, akkor péntek reggel a terhes tesztet , persze ha nem jon meg remelhetoleg. :)
2015. márc. 4. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!