Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma nagyon erősen olyan érzésem...

Ma nagyon erősen olyan érzésem volt hogy megakar jönni de csak 3. -án kellene! 2 hete történt, hogy ugy együtt voltunk a párommal, hogy lehet baba! Érezhetem azt!? Lehet hogy baba?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
peteérés is okoz ilyen panaszt. valószínű ez van nálad most
2008. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2-án kéne de fáj a hasam, tegnap még csak tompán ma kicsit erősebben. Ne tudom hova tenni a dolgot! Szerintem még azt nem érezhetjük, nekem peteérésem kb 1 hete volt, a beágyazódás most lenne ha lenne, tehát nem tudom. Csak furi hogy fáj...
2008. aug. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miért olyan biztos, h már volt peteérés (előző válaszoló)? még a hőmérőzés is tévedhet. de lehet megfázás, húzódás, máshonnan kisugárzó fájdalom..
2008. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ideje menstruálok, tudom milyen az amikor felfázom és azt is hogy milyen az amikor peteérésem van. Elég egyértelműek a tünetek. Vannak akiknek nem igazán jelentkezik, de nekem erőteljesen. Én nem hőmérőzök, pont emiatt, nameg nem fogom időzíteni ilyen módon a szeretkezést.
2008. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!