Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan lehet tudni hogy...

Honnan lehet tudni hogy vetélés vagy menstruáció? Darabosnak kell lennie a vérzésnek?

Figyelt kérdés
Nekem 3 nappal előbb jött meg, nem szokott, de nem darabos a vérzés, viszont nagyobb mennyiségű.

2015. márc. 22. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Maximum onnan, hogy tudtad, hogy terhes voltál..

Nagyon sok baba elmegy azelőtt, hogy tudnának róla.

Ekkor még annyira nem is darabos, hogy egyértelműen meg lehessen mondani, hosz nagyon kicsi.

Ha előbb jött meg, akkor pedig titi nem, hisz még a meágyazódás sem történt meg.


Időnkent előfordul, hogy erősebb, nekem évi1-2 alkalommal akkor förcsölök is rendesen.

Egyebkent a sima mmenstruáció sem szín vér, az is "darabos", a nyálkahartya darabjai

2015. márc. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig darabos, szerintem ez nem mérvadó. Csak onnan sejtheted, hogy baba lehetett, ha előtte volt halvány pozi teszted.
2015. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem, de lehet hogy jobb is, pesszimistává tenne szerintem, ha tudnám hogy vetélés.
2015. márc. 26. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!