Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhes,1 éve konizácio...

4 hetes terhes,1 éve konizáciom volt, mire számithatok a 9 hónap alatt és a szülésnél? Olvastam hogy nagy az esélye a koraszülésnek a rövid méhnyak miatt vagy a szülésnél számithatok arra hogy nem nyill majd a méhnyakam és szétrepedek. Félek.

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Tegnap olvastam a nők lapja fórumon erről, megkerestem neked, ott ezt írja egy anyuka:

"Szia! Ne félj, nem lesz gond a szüléssel, én most jöttem haza a kórházból az újszülöttemmel egy konizáció+részleges kaparás után. Ez szeptemberben történt, november elején már terhes voltam. Tudom, nem ez a topik, csak eszembe jutott. 2.5 óra alatt lett meg a gyerek, annyi volt csak, h a közepén kaptam egy méhszájlazító injekciót, mert nagyon heges-rögös volt a méhszáj, és nem akart egy pont után tágulni. "

Itt a link, megnézheted:

[link]

2010. febr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 éve volt.Most vagyok 38 hetes terhes,és eddig még nem szültem meg:)Teljesen zárt a méhszájam,és minden oké volt a terhességem alatt.

Sok sikert neked is!

2010. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. A második válasz irotójátol szeretnék érdeklödni.- A méhnyakad rövidült-e meg a terhesség 38 hete alatt? Ha már ugyis rövidebb, még jobban rövidül mivel nö a baba? Az enyém másfél ujnyi.

-sokat kellet pihenj a terhesség alatt?

-gyakran kell járj a dokihoz és mire kell nagyon ügyelj ilyen rövidebb méhnyakkal? várom a választ és kivánok könnyü szülést neked. kati

2010. febr. 17. 23:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem rövidült meg jobban,tényleg semmi gondom nincs.Nem kellett sűrűbben dokihoz járnom emiatt,és pihenni sem pihentem többet.Tehát semmi problémám nincs:)

Nekem anno mondták,hogy ettől nyugodtan szülhetek,és nem lesz semmi baj.Így is lett!

Neked is minden jót!

2010. febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még csak annyit szeretnék kérdezni a 2ik válasz adojától, hogy neked menyi mm er lett konizáció után a méhnyakad?

Az enyém 17mm . Köszi előre a választ sokat segitettél.

2010. febr. 18. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is egy évvel később lettem terhes konizáció után. Semmi gondom nem volt terhesség alatt. Nem is rövidült a méhszájam. Ne félj. Konizáció után egy év türelmi időt mondott a dokim, hogy annyit várjunk a babával. Szerencsére rögtön sikerült és problémamentes terhességem volt. 38 hetesen született meg a lányom egészségesen. Most 15 hónapos és jön a testvére, és ezzel a terhességgel sincs semmi gond. Üdv 33 hetes
2010. márc. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 évvel a szülés előtt volt konizációm. Nem rövidült meg a méhnyak. Legalábbis nem tudok róla. A doki azt mondta, hogy sokkal jobban fog szülésnél tágulni. Nem is volt semmi baj sem terhesség, sem a szülés közben. 3 óra alatt meg is lett a baba. Ne félj! Gondolj csak bele, tényleg jobban tágul, mint egy sebes, heges méhszáj! :)
2010. márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat lanyok, remélem rendben lessz minden, és a rövid méhnyakam ellenére nem lesznek problémák.
2010. márc. 13. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!