Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tudja megmondani a...

Mikor tudja megmondani a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Mikor tudja megmondani a nőgyógyász hogy terhes vagyok-e vagy sem? Persze különböző vizsgálatok után. 12.én feküdtem le barátommal, nem védekeztünk, csináltam tesztet negatív lett. Milyen vizsgálatok vannak egyáltalán? Mikor ajánlatos felkeresni egy nőgyógyászt, aktus után mennyi idő elteltével? (ha van rá gyanúm, hogy terhes vagyok...)
2010. febr. 18. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt?
2010. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ma csináltam, negatív lett.
2010. febr. 18. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. Ez te voltál.


Hidd el, itt nem tanulatlan tinik adogatnak értelmetlen válaszokat, hanem felnőtt nők, akiknek már van némi tapasztalata a témában. Ha azt mondtuk neked, hogy aktus után 2-3 hét, mire a teszt biztosat mutat, akkor az úgy is van.


És még ekkor se lát a nőgyógyász semmit. Leghamarabb a kimaradó vérzés után 1-2 héttel érdemes elmenni, ekkor esetleg már láthat egy pacát, ami a petezsák.


Semmi értelme ugyanezt a kérdést még ötször feltenni átfogalmazva. Inkább lehetett volna annyi eszetek, hogy 1) védekezzetek 2) esemény utániért menjetek azonnal.

2010. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha már itt tartunk, akkor egy kis bioszóra, ami szemmel láthatólag rádfér. Olvasd ezt el: [link] és értsd is meg.
2010. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem, időutazásom történt és átaludtam egy-két hetet...

Aki ennyit se ért meg, hogy minimum KETTŐ hét, az minek szexel??? Remélem, a pasid tisztában van vele, hogy te gyerekre vágysz tőle... Nem hinném, hogy ő is akarná...

2010. febr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!