Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett baba?...

Fogamzásgátló mellett baba? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Megjött, a megvonásos vérzés tartott 3 napig, nem görcsöltem mint szoktam, kevesebb volt. Múlthét hétfőn elekzdtem szedni a következő adag fogamzásgátlót, a 4. szemnél már rengeteg testápolószerű folyásom volt olyannyira, hogy napi 3 tisztasági betét kell. A mellem 75ös méretről ma reggelre 86cm lett, nagyon feszül és fáj, tejszerű valami jött belőle. Hasam sokszor szúrkál feszül, étvágytalan vagyok, napközben néha émelygek.
2015. ápr. 13. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Van rà esély ..... Tesztelj !!!
2015. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ma ahogy kinyit dm csinálok tesztet, ha netán pozitív akkor a gyógszert azonnal hadjam abba? Mikor hívjam orvost?
2015. ápr. 13. 08:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gond egy esetleges terhesség ? Menj el minél hamarabb orvoshoz ..a gyógyszert pedig onnantól nincs értelme szedni .
2015. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond, de a teszt negatív, márcsak azt kéne tudni, mitl vannak ezek a tünetek :(
2015. ápr. 13. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy nagyon korai terhességnél nem ritka ,hogy még negatív a teszt .... én pàr nap múlva megismételném .
2015. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha tegyük fel baba, akkor miért vannak ilyen tüneteim, ha a teszt nem mutatja ki?


Ha meg nem baba, akkor a teszt után mért nem múltak el a tünetek? Volt már, hogy csináltam fogigátló melett tesztet, mert feszült furcsán a hasam, negatív teszt után mniden elmúlt rögtön, most ugyan úgy feszül a mellem sőt néha érzem, hogy jön belőle valami :(

2015. ápr. 13. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a gyógyszert?én azt gondolom hogy valami hormon problémád lehet.
2015. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
másfél éve. Most is épp azzal szenvedek, hogy folyik valami átlátszó valami a melemből ami melett néha néha fehér, ragad a melltartómhoz, holnap holnap után tesztelek ha negatív akkor elhasználom még ezt a doboz fogamzásgátlót, és abbahagytam...
2015. ápr. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!