Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi fájdalom és szokatlan...

Alhasi fájdalom és szokatlan mensi miatt mentem orvoshoz. Hasi ultrahangot csinált talált egy cisztát de azt mondta az kicsi és attól nem fájhatna a hasam. Terhes lennék?

Figyelt kérdés
A menstruációm a szokott 5-6 nap helyett most éppen hogy csak 3 napig tartott, és életemben először totál görcsök nélkül zajlott le. Csinált a doki vizeletből terhes tesztet ami negatív lett.. Lehetséges hogy mégis terhes vagyok? Napok óta puffadok és állandóan aludnék ennyi tünetem van.

2015. ápr. 14. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Meg is jött és teszt is negatív lett.
2015. ápr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes
2015. ápr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már miért lennél terhes? Gondolod, hogy a doki nem vette volna észre?
2015. ápr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a mensim késett 5 napot és volt akkor 2 halványpozi tesztem ezt elfelejtettem leírni
2015. ápr. 14. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom de valószínűleg nem agyazodott be jol a baba. A doki nézte vizeletből. Az negativ lett. Azaz ki is ürült a hormon a szervezetedbol.
2015. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!