Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna/kellene...

Ma kellett volna/kellene megjönnie. Mikor teszteljek, hogy tényleg eredményes legyen?

Figyelt kérdés
A melleim ugyan úgy fájnak, pedig mensi napján el szokott múlni belőle a feszítő érzés. A hőm reggel 36.9 volt. A hasam feszül, de nem görcsöl, inkább a derekam fáj picit. Néha szurkál középen a méhembe. Folyásom nincs, ami kicsike van, az inkább sűrű, krémes. Lehet még baba? Már annyiszor megjártam, már remélni sem merek! Várjak még egy pár napot ugye a teszttel, már csak azért is, hogy nem-e késik. Bár soha nem késett még a mensim. :)
2008. aug. 29. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én úgy tudom amig a hőd fenn van addig nem jön meg.Én is igy voltam,ezért miután nem jött meg a 2.dik napon teszteltem pozitivat...:)Már soktól hallottam,hogy aznap csináltak tesztet és poz lett,ha kibirod várj még 1-2napot,ha nem csinálj és meglátod :)

Minden jót

30hetes kismami

2008. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem már a mensi előtt egy nappal pozi lett a tesztem. Szerintem akár már ma lehetsz kétcsíkos, ha baba van a pocidban.


Drukkolok!

2008. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válasz! Várok még mert a tegnap reggeli negatív lett. Bizom egy kicsit benne, mert nekem eddig mensi napján mindig görcsölt a hasam, most pedig olyan, mintha tele lenne a hólyagom, és állandóan pisilni kellene, (kell is)és csak apró pici szurkákat érzek. Ilyeneket máskor nem szoktam. .) Még bízom. És gratulálok a csöppségedhez! Boldog babavárást!
2008. aug. 29. 07:26
 4/8 A kérdező kommentje:
:)Mindkettőtöknek gratula! Jó nektek! ;)
2008. aug. 29. 07:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok:) Sokat mentem én is pisizni,onnan gondoltam,hogy talán sikerült,nekem is csak szúrkált a hasam,de én már akkor hányással is küszködtem.De nem mertem elhinni,hogy sikerült...:)Remélem sikrült a babó:)

Majd ird meg légyszi :)

Hajrááá:)

2008. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elmaradt mensi után egy nappal már nyugodtan tesztelhetsz, ki fogja mutatni.

Sok sikert!

2008. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is így vagyok, ma nem kellene megjönnie, és ugyanazt érzem, mint te. Alig van folyásom, apró görcsök, általában csak feszítő érzés.. Remélem, ezek valóban a baba jelei :-)) Ja és én is már megjártam jó párszor :-(
2008. aug. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Háát...eddig még nem jött meg, pedig, meg mertem vola esküdni rá, hogy igen! Pont úgy fájt a derekam, mint amikor megjön. De nem. Attól félek, hogy holnap megjön, mert egy ici- pici világos barna folt volt a betétemen. Olyan mint mikor a folyás kicsit elszineződik. Bocs, ha kicsit gusztustalan vagyok! :) De a mellem jobban fáj, mint eddig. Pedig mensi előtt egy nappal "összeesik", megszűnik a feszülés. Most meg erősebb lett. Na jó, nem akarom meggyőzni magam, pro és kontra. :) Az a baj, hogy máskor is barnáztam már mensi előtt...remélem ez nem az. Megírom, hogy mi lesz a vége, ígérem!! :)

2008. aug. 29. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!