Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 8-9 nappal...

Peteérés után 8-9 nappal mutathat bármit is a teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap voltak beágyazódáshoz hasonló tüneteim. Megpróbálhatom? Vagy teljesen felesleges lenne, mert ennyi idő után biztos negatív lesz?
2015. máj. 7. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
98%, hogy negatív lesz.Érdemes megvárni a nemvárt napját. Az a tuti.
2015. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát most nagyon megutalnak itt a többiek majd és kapok hideget meg meleget majd.Én ma vagyok 8 dpo-n és nem első vizeletből halvány csíkos lett a 10-es tesztem.Barátnőmnek tegnap szintén 7-8 dpo-n a 10-es teszt nem elsőből halvány pozi lett.Úgyhogy ha van 10-es teszted megpróbálhatod :)
2015. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sehol nem találtam 10-es tesztet... Komolyan, se drogériába, se patikába.
2015. máj. 7. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már csak azért is várni egy pár napot, mert lehet hogy most lenne egy halvány pozitív teszted, örülsz mint majom a farkának, aztán derült égből villámcsapás ha mégis megjön. Lehet hogy elkezd beágyazódni lehet hogy sikerült, de lehet hogy mensivel kilökődik. Én megvártam hogy késsen és csak akkor teszteltem. Sosem lehet tudni ilyenkor még annyira pici. Én a 15. DPO-n teszteltem. Vagyis a ciklusom 29. napján pedig 26 naposak a ciklusaim! Én nem tesztelnék a helyedben.
2015. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!