Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a tesztem? Negativ...

Megneznetek a tesztem? Negativ vagy pozitiv?

Figyelt kérdés

Latni egy vekony halvany masodik vonalat, de nem tudom hogy ez szamit-e valamit vagy teljesen negativ.


[link]



2015. máj. 7. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Latom telefonrol is a halvany vonalat, szinesnek is tunik, de nagyon vekony.

Kesik mar a menzeszed?

2015. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen 8. napja.
2015. máj. 7. 22:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl vékony a csík egy pozi teszthez. Én nagativra mondanám.
2015. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én nem látom a második vonalat... de ez egy fotó, amit én egy virtuális felületen nézek, szóval kétszer betorzít, szerintem csinálj egyet reggel egyből, abból talán több kiderül
2015. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 napja késik, akkor szerintem már erősebb lenne a csík, ha valóban baba van a dologban.
2015. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biztos benne hogy konkret 8 nap, mert nem minden honapban szabalyos csak tobnyire, de ha atlagosan szamolom az utolsotol akkor 8. napja kesik.
2015. máj. 7. 22:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet gyenge monitorokon nem látszik, az enyémen igenis kivezető a csík, ilyenekre máskor itt már rég rámondták, hogy pozi. :)
2015. máj. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En is latom de csinalj masikat.......a hcg 2 naponta termelodik ha jol tudom.
2015. máj. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Telorol nezem es latok masik csikot, de nem szines. 8 nap utan latszodni kellene erosebben sokkal, ugyhogy nekem ez negativ.
2015. máj. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én számítógépről nem igazán látom ott, de 8 nap késés után erős rózsaszínnek kellene lenni (5-6 nap késés után is.. pár nap nem számít)
2015. máj. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!