Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Halvány...

Kávétejszín kérdése:

Megnéznétek a tesztem? Halvány csík is tuti pozitív?

Figyelt kérdés

Ma délután két tesztből kettőn halvány pozitív volt. Sokszor olvastam már itt is, hogy a halvány pozitív is pozitív, a férjem viszont kételkedik, azt mondja, hogy akkor fog igazán hinni a babában, ha erős csíkom lesz. Leginkább az ő megerősítése miatt írtam ki a kérdést.

[link]



2015. máj. 11. 18:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Használati útmutató elolvasása és meg is van a válasz.
2015. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, a halvány is az. Ez egyébként nem is annyira halvány, pláne hogy délután csináltad. Az enyém reggel ennél halványabb volt és jövő hónapban lesz 3 éves az a halvány csíkocska :)
2015. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek halvány, de egyértelmű pozitívak. Még korai a terhesség és inkább reggeliből kellene tesztelni. Egyébként én sem bízom a halvány csíkokban.
2015. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Aztaaa!! Én úgy gondolom,hogy GRATULÁLOK!!! Tudod hányan örülnének egy ilyen "halvány" csíknak??! ;) :)
2015. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Most már csak azon aggódom, hogy maradjon is így.

Novemberben is volt baba, sajnos elment. :( Talán ez is oka lehet a férjem hitetlenségének. Ilyen szempontból tökéletesen megértem, de ha ezen aggódnánk most minden pillanatban, hogy mikor görcsölök be, az a babának sem lenne jó.

2015. máj. 11. 18:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Emlékszem az akkori kérdésedre, reméljük a legjobbakat! Megy a drukk!
2015. máj. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mond meg a férjednek hogy apuka lesz ;)


3gyerkőc anyuja

2015. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Már apuka, van egy másfél éves kislányunk. Mondtam is neki, hogy nagyjából ilyen halvány volt nála is a teszt, de ő kiáll az igaza mellett, hogy ott sokkal jobban lehetett látni. :)
2015. máj. 11. 20:56
 9/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok kedves kérdező!

Ez bizony h, pozitiv!!

2015. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
GRATULAAAAA!!!!! Az enyém ettől halványabb volt mikor a fiammal tteherbe estem :-)
2015. máj. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!