Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negativ teszt eseten pozitiv...

Negativ teszt eseten pozitiv vereredmeny? Volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
csinaltam.tesztet, nega, de megyek vv-re. Bizzak meg? Megtermekenyules utan 14. Napon vagyok.

2015. máj. 12. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsi a valószínűsége. Ha biztos hogy 14. nsp, halványan már mutatná a teszt.

Azért szurk :) majd írd meg mi lett.

2015. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen érzékenységű volt a teszt.

Lehet még baba, de az is lehet, hogy a vérvétel sem fogja még kimutatni, mert korai. Megmondod miért néznek neked vérből HCG-t ilyen korán?

2015. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert lombik volt. de csak volt. elb.ták. sajnos. fertőzést kaptam és nem maradtak meg a babák. nem csináltak hüvelyi öblitést puszta feledékenységből.
2015. máj. 12. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(
2015. máj. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( mikor próbálkoztok legközelebb?
2015. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos a petefészkem is begyulladt a túlstimutól, úgyhogy a stimum se sikerült túl jól , és a beültetésem se, mert elfertőztek (ők azt mondták rá hogy kicsavarodtak a petefészkeim, ami szerinte nem teljesen igaz, mert kismedencei gyulladásom volt, ezt az ügyeleten mondta az orvos, szóval két orvos mást mond, két diagnózist mondanak) úgyhogy csak szeptemberben mehetek vissza a fagyibabáimért, mert addig helyre kell jönni a stimuláció okozta károsodásokból a szervezetemnek. örülhetek ha ezt az akciót nyomtalanul megúszom. mérhetetlenül szomorú vagyok.
2015. máj. 14. 08:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok neked, minden rendben lesz, hidd el!!!
2015. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!