Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vizes tojásfehérje színű...

Vizes tojásfehérje színű folyásom van. A párom szerint nem belém ment, de egy kicsi belém is jutott. Azonnal felálltam, és folyt is ki egy nagyon kicsi. Ma görcsöltem is és ma van az ovum. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hét múlva megtudod... :-D
2015. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Termeszetesen igen, lehetsz
2015. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Nem tudom mikori az eset de ha nem szeretnél babát és 72 órán belül vagy akkor irathatnál fel esemény utánit.
2015. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet lekéstük az idöpontot. olyan lehetséges, hogy peteéréskor essek teherbe? Mert tegnap volt az ovum, és hajnalba együtt voltunk és belém ment. Az meg már ugye mának számít. vagyis ma van a peteérésem. Lehetek terhes?
2015. máj. 17. 09:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen szernék egy másik babát :D
2015. máj. 17. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!