Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kezd el próbálkozni július...

Ki kezd el próbálkozni július elején-aug. Végén?

Figyelt kérdés

:) Dolgozol? Miért pont akkorra tervezitek?


Mi a második babára gyúrunk majd! :)


2015. máj. 17. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem nekem szólt a kérdés,de mi most próbálkozunk,szintén második babára.Nemtudom hogy lehet így kikötni hogy majd ekkor vagy akkor.Én most érzem ugy hogy ujra szeretnék,és nagyon akarom most rögtön és nem máskor,persze az másik kérdés,hogy mikorra sikerül.
2015. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, azért várunk, mert kell x munkaidő, h Gyedet kapjak majd. Te voltál nőgyógyásznál, vérvételen? Én a jövő héten megyek és izgulok, h minden rendben legyen, elkezdeném én a próbálkozást előbb is! :)
2015. máj. 26. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Értem,hát mivel nekem még a kislányom is kicsi nem vagyok munkaviszonyban.Én a 7en megyek vérvételre de nem azért,csupán álltalánosságból.Az elsőnél sem voltam,egézséges kislányom született szerencsére,minden rendben volt.
2015. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!