Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki akarjuk probalni baratommal...

Ki akarjuk probalni baratommal h csak a makkot nyomja nekem be ovszer nelkul. Mennyi a valoszinusege h terhes leszek?

Figyelt kérdés
megis h mien az...azt ugy csinalnak h eloszor lemosnank a farkarol az elovaladekot es a menszim elott 1-2nappal csinaljuk majd...es eppen hogy csak pillanatra rakna be ozt kiis veszi es melyebre nem rakna...tudom kicsit hulye otlet de nagyon kivancsiak vagyunk h mien lenne...amugy en 16vagyok o15 es meg szuzek...es ha ezt megcsinalnak akkor mar nemszamitanak annak?
2008. aug. 31. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Már lehet túl is vagytok rajta?

Az igazság az hogy ugyanannyi eséllyel lehetsz terhes, mintha az egészet "benyomja" mert a sperma a végéből jön az előváladékban is van..

Elég szomorú ha nem tudsz ilyeneket és ezen jár az eszetek, de legalább megkérdezed.

Tanulhatnál is kicsit, mert ez nemtinioldal és elég paraszti módon íroda kérdésedet. A moderátorok már biztosan alszanak...

Azért inkább kéneoda egy gumi is ..van az országban elég leányanya.

2008. aug. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
wow:) teljesen egyet ertek a valasz iroval!! hogy elfajult a vilag:( es meg sajnos egyre tobb ilyen kislany teherbe is esik!! fogalmuk nincsen hogy, mekkora feleloseg egy gyerek, mikor meg ok maguk is azok!
2008. aug. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is éretlen gondolkodásra vall, ha ez a tervetek. Azt javasolnám, hogy maradjatok még jó ideig a csókolózásnál és a pettingnél, fedezzétek fel egymást! Amúgy valóban minden esélye megvan, hogy terhes legyél. Erre viszont neked azt hiszem semmi szükséged!

Elhiszem, hogy izgalmas ez az egész kísérletezgetés, de nem éri meg, ha belegondolunk, milyen végeredményei lehetnek.

Ha végképp nem tudjátok megállni és nem értetek egyet a mi véleményünkkel, akkor az az óvszer a minimum, amit használjatok!

2008. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igazuk van az előttem szólóknak!

na és mi a véleményed a nemi betegségekről?attól hogy szüzek vagytok,elkaphatott bármelyikőtök valamit.van ami nyál útján is terjed,vagy testnedvekkel...esetleg gomba...

gumi nélkül ne szexxelj!a terhességre megvan az esély.csak 1 sperma kell.szerintem ráértek még a szexxel.

2008. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal! Annyit tennék még hozzá, hogy ha a barátod is szűz, könnyen megeshet, hogy már attól "elsül", hogy hozzádér. Na, akkor aztán olyan mindegy, mennyire volt mélyen, vagy mennyire nem!

Óvszer!!!!!!!!!

2008. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Óvszer nélkül, tapasztalatlanul... hát... ha akartok gyereket, akkor csak csináljátok...

Nagy az esély, hogy tényleg elmegy a pasid, félig benned, és akkor már késő lesz... És az, hogy a mensid előtt csináljátok pár nappal, NEM JELENT SEMMIT! Ugyanis a hónap bármely napján teherbe eshetsz! Arról nem is beszélve, hogy ilyen nagy előkészületek után produkálsz egy spontán peteérést (igen, ilyen is van!!!),és akkor telitalálat...

Úgyhogy GUMI!

2008. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!