Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jók lettek a hormonlabor...

Jók lettek a hormonlabor eredmények de az uh szerint nincs peteérés. Akkor most tényleg nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát vannak bizonyos hormonok, amik csak peteérés után termelődnek, tehát ha az az érték jó, akkor szerintem az UH a hibás.
2010. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy közbekérdezek, de ugyan ebben a cipőben járok. Nekem is azt mondta a doki hogy nincs peteérésem, bár vérvétellel nem nézte a hormont, de görbe alapján azt mondta rendben. Felírt clostit. Neked pontos a mensid?

Ráadásul sose késik és most 2 napja igen. Most nem tudom, hogy létezik-e hogy terhes lettem úgy, hogy nem látott uh-n petét.

2010. febr. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem is pontos a ciklusom 27-28 napos.Lehet hogy dokit váltok mert úgy vettem észre hogy húzza az időt.Most átjárhatóságira várok,nem tudom mikor kerülök sorra.Még gyógyszert sem írt fel eddig.És még milyen vizsgálataid voltak?
2010. febr. 27. 18:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyi ideje próbálkoztok?Drukkolok hogy baba legyen!
2010. febr. 27. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia írtam privit. Második.
2010. márc. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!