Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni június végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/325 A kérdező kommentje:

A korábbi folytatása:) Ki mikorra nem várja? Hanyadik hónap? Mikor tervezitek, hogy először teszteltek, és milyen teszttel?

Kéretik nevet is írni:)

Éda

2015. jún. 1. 13:31
 2/325 A kérdező kommentje:

Én már figyellek egy ideje titeket, bár a májusit csak most kezdtem el utólag olvasni. Most kezdtük májusban, június 12 körülre nem várom, de elég változó a ciklusaim hossza.


Bepróbáltuk a Jónás-napot a ciklusom 4. napján, azóta már eltelt némi idő, és úgy tűnik, hogy a középidős peteérést is be kellett volna, de nem tudom, hogy időben sikerült-e észbekapni:D 10.-e körül mindenesetre szeretnék tesztelni, de lehet, hogy kivárom a 12.ét.

2015. jún. 1. 13:37
 3/325 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Én a hétre nem várom, mert nem pontosak a ciklusaim.9 hónapja próbálkozunk, ez a második hónap, hogy uh-on figyelték a peteérésem.Minden vizsgálaton túl vagyunk, minden rendben, ha megint megjön, akkor csinálják meg a hsg-t.

Eszter

2015. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/325 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én szintén június 12-re nem vàrom, ez a 2. próbàlkozós hónapunk. Június 13-àn tervezek tesztelni, ha addig nem jön meg. Egyébként érdekes ez a hónap, mert még nem tapasztaltam az ovulàció jeleit, pedig évek óta tudom követni. Kívàncsi vagyok, hogy így sikerül-e. Sok sikert mindenkinek! Anna
2015. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/325 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én most hétvégére nem várom.Első próbálkozós hónap :) tesztelni csak jövőhéten fogok 10.e körül természetesen ha addig nem jön meg.Zsóka
2015. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/325 anonim ***** válasza:
100%
Üdv,mi is most próbálkozunk először.15.-e tájékán akarok tesztelni mivel 10.-éig nem kellene megjönnie,nagyon remélem :) Renáta
2015. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/325 A kérdező kommentje:

Nekem már eltelt pár ciklusom azzal, hogy a jeleket figyeltem, meg tesztelgettem (majdnem egy évig megszakításosan voltunk együtt, és hát reménykedik az ember lánya), de csak annyit vettem észre, hogy a ciklusom második felében kb 1 hetet szurkálgat a petefészkeim körül ciklus közepe fele, kijön pár pattanás, és 1,5 héttel menzesz előtt érzékeny lesz a mellbimbóm. De tapasztaltam már erős émelygést, szag- és ízérzékenységet, és pozitív tesztekkel is álmodtam már:D


Ezen kívűl túlvagyok pár időn túli, vékonyvonalas teszten is.


Levontam a következtetést, hogy számomra a tünetfigyelés teljesen felesleges, és most sokkal lazábban állok az egészhez, ami miatt összehasonlíthatatlanul jobb a kedvem:)

2015. jún. 1. 14:19
 8/325 A kérdező kommentje:
Mindenkinek sok sikert! Mennyi első próbálkozós van.
2015. jún. 1. 14:20
 9/325 anonim ***** válasza:
100%
Anett 25 éves :) 6. Próbálkozás hónapunk.Ma lett pozitív az ovu tesztem :)
2015. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/325 anonim ***** válasza:

Szia! Én 10-re nem várom, ebben a hónapban sikerült pont elkapni az ovumat, hát majd meglátjuk mi lesz. Minden esetre, ha most sikerült, akkor várhatóan ugyanakkor fogok szülni, mint amikor az első is született :)

Zsuzsi

2015. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!