Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 éves nőként milyen feltétel...

20 éves nőként milyen feltételek mellett vállalnál gyereket?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szükséges dolgokat mind meg tudnám adni. És ha akarnám a gyereket. És ez mindegyik életkorra érvényes.
2010. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

-van komoly kapcsolatom, akivel vállalhatok egy gyereket

-van munkám

-van saját otthonunk

-van annyi pénzünk,hogy megadhassunk "mindent" a babának, ne kelljen azon izgulni,mi lesz jövő hónapban

-és az is fontos,hogy mindennél jobban akarjátok a babát, mert nagy feladat,és felelősség, később már nem gondolhatod meg magad

2010. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugy vallalnék gyereket,hogy neki is és magunknak is megfelelo korulményeket tudjak biztositani!
2010. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Én 25 évesen szültem de már 20 évesen is nagyon odavoltam a babákért,ha esetleg lett volna tuti megtartottam volna mert már 5 éve együtt voltunk!

Hát nekem fontos volt,hogy a párom is akarja,és megbízható társam legyen.Anyagilag csak annyit akartam hogy saját lakásba szüljem(ugyan hitel van rajta de nem albérlet).Ruhákat ha van jó ismerősöd lehet kapni/kérni,már azzal is könnyebb!A fő lényeg az hogy akard a babát.

Ez csak az én véleményem mindenki más-más szemszögből nézi!

2010. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját otthon kivételével mindent meg tudtam teremteni.bár meglepetés baba lett,de nem akartuk elvetetni.igy most külföldön élünk,lakásra gyüjtünk.ha nem lett volna munkahely,meg egy hely ahova tutira szülhetek akkor nem biztos h megtartottam volna.

(Zsoka)

2010. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20 éves vagyok és alig várom, hogy babám legyen. :)

Mivel elég szilárd, jó családi hátterem van, így nálam a saját lakás ebből a szempontból nem jelentene problémát, mert nem zavarna ha pár évre a nagyszülőknél rekednénk. Viszont stabil állás és kereset illetve párkapcsolat nélkül biztosan nem vállalnék gyereket.

2010. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sok vitát kiváltó a kérdésed!

Első szempontom egy stabil érzelmi párkapcsolat (férj).

Második: munkahely mindkettőnknek, a férjnek stabil álláshellyel, mivel hamarosan már csak ő keres.

Az albérletbe költözés lehetősége vagy pl. folyamatban levő diplomai végzettség megszerzése mai fejjel nem zavarna.

Egy 20 éves nő biológiailag egészséges, alkalmas a gyermekvállalásra, és megvan az ő számára a lehetősége egy nagycsalád vállalásának is. (Míg pl. egy 35 éves anyagi biztonságban élő nő már nehezebben álmodhat 3 vagy több gyermekről.)

2010. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 évesen még semmilyen körülmények között nem vállaltam volna babát, akkor se ha tuti fix kapcsolatom van és rengeteg pénzünk. Ugyanis szerintem korai.

Én 26 évesen vállaltam az elsőt és így is kicsit úgy érzem néha, hogy még várhattunk volna esetleg (csak ugye 30 felett meg egyre csökken a megtermékenyíthetőség)szóval vannak biológiai korlátok is.

Jó így, de belegondolok,hogy már 20 éves koromtól lenne gyerkőcöm, hát nem lett volna jó annyira,hiszen mikortól gyereke van az embernek,másodhegedűs lesz a saját életében és 24 órában egy másik ember "rendelkezésére " kell állnia:)

Így lediplomáztunk a férjemmel, utazgattunk ide oda (annyi pénzünk nincs azért,hogy mindenhova eljutottunk volna ahova szeretnénk) és mikor valóban érettek lettünk rá, akkor vállaltuk.

De ez az én véleményem:)

2010. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az én feltételeim mások, mint a tied:


ha


házasságban élnék


mindketten dolgoznánk a férjemmel


mindketten akarnánk a babát


a karrierem sinen lenne (ha még nem,akkor még tanulnék pár évet)


legyen saját lakás (albérlet is lehet, lényeg, hogy tudjuk fizetni)


legyen agy akkora keresetünk, amiből félrerakni is lehet


kb. ennyi. ha pedig idősebb lennék, sürgetne az idő, akkor értelemszerűen adnék le ezekből a feltételekből

2010. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kihagytam, hogy szeressük egymást, jó kapcsolatban legyünk a férjemmel. csak ez olyan egyértelmű volt :)
2010. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!