Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baj? A múlt hónapban 5X...

Lehet baj? A múlt hónapban 5X együtt voltunk a férjemmel pont a jókor is. Késik a menstruációm már lassan három hete, de negatív lett 2 tesztem is.

Figyelt kérdés

Ennyit még sosem késett. (Bár mióta próbáljuk a babót összehozni, azóta elég rendszertelen, de nagyjából 32 napra jön).A múlt hónapban 5X együtt voltunk a férjemmel pont a jókor is.Késik a menstruációm már lassan három hete, de negatív lett 2 tesztem is. Ennyit még sosem késett. (Bár mióta próbáljuk a babót összehozni, azóta elég rendszertelen, de nagyjából 32 napra jön). Viszont sajna beteg is voltam 1 hétig(tüszös mandulagyulladás). Szedtem rá augmentint, fortedolt és androxolt. Mivel 38,5fokos lázam is volt és nem ment le semmitől. Vettem be algoflexet is. Ráadásul az augmentintől irtó hasmenésem is volt. Gondoltam ettől késik, de hogy ennyit, ezt nem gondoltam volna. Lassan aktuális lesz a következő menszim is. A hőm 36,8 folyamatosan (alaphő 36,4). És már kb 4 napja az alhasam szurkálgat, fádogál, hirtelen mozdulatnál fáj.Ilyenem nem szokott lenni menszi előtt sem. A derekamba is sugárzik.

Ha esetleg mégis lenne baba, akkor ezekkel a gyógyszerekkel árthattam? Ezektől késhet ennyit? Vagy jobb is lenne ha most nem sikerült volna?Beszéltem az orvosommal. Azt mondta, hogy várjuk meg a következő menszit, és ha nem jön akkor menjek hozzá. "Sűrűn" járok hozzá, úgyhogy nem hinném, hogy valami "nagyon" komoly lenne. REmélem.

Félek! Szerintetek?


2010. febr. 28. 19:40
 1/4 anonim válasza:
Én csak a hasfájáshoz tudok hozzászólni. A mandulagyulladásomra én is augmentint kaptam, és azonkívül, hogy hasmenésem volt, szétszedte a bélbolyhaimat, és emiatt állandó hasfájásom /alhasfájásom volt. Mintha késsel szurkálgatnák, hirtelen mozdulatoknál. Sok kefirt, és joghurtot kellett ennem illetve napi 2-3 normafloret. 3 nap után rendbe jött. Remélem összejön a baba, és nem hiszem, hogy árt az antibiotikum a babáknak, ha mégis az biztosan benne van a betegtájékoztatóban, vagy megkérdezi az orvos, mielőtt felírja. L/17
2010. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet valami gyulladásod is,ha ennyire fáj és mozdulásra is nyilal.Derekad is fáj..lehet a veséd fáj.Ezer oka lehet!Nekem is 36.4-5 az alaphőm és 37.1nél voltam babás,nem terhesen 36.9szokott lenni!Nálad 36.8kevés terhességhez de sose tudni!Azért házidoki lehet tudna segíteni,vizeletet nézne esetleg vérvétel.
2010. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ez kimaradt a sok gyógyszer miatt...


Van ilyen..


Viszont a gyógyszerek nem tesznek jót a gyereknek ha esetleg siekrült volna, sőt..

2010. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 hete késik a mensid,mikor csináltad a teszteket?

De szerintem nem vagy terhes,tényleg a sok gyógyszer miatt késhet.

9 hetes kismami.

2010. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!