Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen barnas verzes, mit...

5 hetesen barnas verzes, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok es 2 napja barnas verzesem van. Voltam orvosnal a baba jo helyen van de hazakuldtek, hogy ez normalis.

Kulfoldon elek ezt igy szokas nem irnak fel utrogestant mert szerintuk semmi ertelme mert csak placebo.

Szoval en aggodom van valakinek valamilyen tanacsa milyen vitamint vegyek ami esetleg segithet utrogestan helyett?

Koszonom



2015. jún. 20. 07:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Na ilyenkor örülök azért,hogy Mo-n lakom és itt szültem, még ha nem is tökéletes az eü.

Pihenj amennyit tudsz. Nem tudom dolgozol-e, de kérj szabit,ha igen.

2015. jún. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Külföldön hol élsz? Én ahol élek alapból kiirtak az utrogestan t hogy ha pozitív lesz a teszt azonnal kezdjem el. Németországban élek.
2015. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Pihenni nem nagyon tudok mert van ket gyerkoc akiket rendezni kell de azert igyekszem.

Szoval azon kivul semmi otlet?

2015. jún. 20. 07:33
 4/17 A kérdező kommentje:
Hollandiaban
2015. jún. 20. 07:33
 5/17 anonim ***** válasza:
Vegyél e vitamint,annak sejtmegújító hatása van hátha segít.Sok pihenés,próbálj minél többet feküdni,és megnyugodni.
2015. jún. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Azt mar vettem dupla dozist szedek belole mar 5 napja. Koszonom szepen.

Szedek terhes vitamint es arra gondoltam talan plusz folsavat esetleg?

2015. jún. 20. 07:39
 7/17 anonim ***** válasza:
Itt még a magnéziumot ajánlják ilyenkor. Meg a palást fű teát. Annak méh erősítő hatása van. Azok szokták inni köztük én is aki vetélés re hajlamos.
2015. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Neszedj e vitamint! Szívelégtelenséget okoz a babánál!
2015. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2015. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Huhh koszonom! Most mar tenyleg kivagyok! Akkor nem szedek tobb e vitamint remelem nem artottam mert mar kb 1 hete szedem:(((

Akkor a termeszetee bizom magam:(((

2015. jún. 20. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!