Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegmegszakitashoz...

Terhessegmegszakitashoz orvosi igazolas a 16. hetben? Vagy van esetleg mas opcio?

Figyelt kérdés
Segitseget szeretnek kerni nem pedig elitelo kommenteket. Egy kisiskolas anyukaja vagyok es gyogyszer mellett teherbe estem. 16 hetes terhes vagyok de nem szeretnem ezt a gyereket. Az apuka a kisfiamat es engem is folyamatos lelki terrorban tart. mindennaposak a balhek neha tettlegessegig is fajulnak. Az abortuszt teljes mertekben eliteli/elitelte es mindenfele fenyegetessel hangot is ad ennek h ha barmit is tenni merek megol stb. Nem birom ezt a kiszolgaltatottsagot es ezt a gyereket sem szeretnem pontosan azert mert van fogalmam rola hogyha most ez megy mire szamithatok kesobb Plusz a kisgyerekemet sem szeretnem ennek kitenni a tovabbiakban ket gyereket ellatni egyedul pedig nem tudok. Tud valaki olyan orvosrol aki allit ki igazolast ennyi idos terhessegnel terhessegmegszakitashoz? Vagy esetleg ebben a terhessegi korban ilyen indokkal torvenyesen elvegezheto a terhessegmegszakitas? Nem szeretnem tonkretenni a kisfiu eletet azzal hogy bevallalom ezt a babat es nem tudom oket eltartani plusz folytonos lelki es fizikai bantalmazasnak kitenni. Nagyon tanacstalan vagyok kerem aki tud nehany infoval segitsen. Koszonom.

2015. jún. 23. 17:36
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
67%
Előbb is eszedbe juthatott volna... De érdekes hogy bánt téged meg terrorizál, de azért valahogy ez a picibaba csak megfogant. Nem tehet semmiről szegény, inkább add örökbe. És nem fog semmilyen orvos igazolást adni, legalábbis remélem.
2015. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
84%

Igen, neked segítség kell.

De nem az abortuszhoz, hanem hogy el tudd hagyni az "apukát". És elhidd, hogy egyedül is képes vagy felnevelni a gyerekeket.

Ha annyira szeretnéd a fiad, akkor azt sem engednéd, hogy ő ilyen körülmények között nőjön fel.


És miért most jut eszedbe az abortusz? Miért nem a 12. hét előtt?

Nem fog egy orvos sem egy egészséges gyerekről papírt adni, hogy beteg,főleg nem elvégezni az abortuszt...

2015. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
88%

Ennyi idős terhesen már csak akkor veszik el, ha igazoltan beteg.

Nem hiszem, hogy találsz olyan orvost, aki kockáztatná az állását azzal, hogy hamis igazolást állít ki. Akkor sem, ha jól megkened.

Esetleg külföldön próbálkozhatsz, ha sok pénzed van.

2015. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
82%

Mint orvos feleség mondom neked,hogy senki sem fog igazolást adni abortuszhoz!

De nem is értem,ha így éltek,hogy fogant meg a gyerek.

Vagy,hogy miért nem védekeztél te ellene(tabi),ha tudtad,hogy nem akarsz ettől az embertől több gyereket!?

Bár az is biztos,hogy én már rég otthagytam volna ezt az embert!

A legjobb megoldás az örökbeadás lenne,hidd el!

2015. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Jo akkor latom megerkezett az elso tokeletesseg. Tudod olyan storyk utan amikor ugy el vagy verve hogy omlik a fejedbol a ver es be vagy zarva a furdoszobaba telefon es minden nelkul h nehogy rendort hivj stb te vallalnal e gyereket egy ilyen embernek? Foleg ugy h mar van egy es reszben o is ki van teve ennek. Az elso tizenket hetben szinte sehova se mehettem nehogy valamit csinaljak!!! Es mint irtam segitseget kerek n pedig elitelo kommenteket. Tudod.. ne itelj..
2015. jún. 23. 17:47
 6/51 anonim ***** válasza:
57%
Mi rosszat írtam? És mi ez a lealázó stílus? Kinek érzed te magad? Válaszoltam a kérdésedre, ott a válasz. De látom kár volt...
2015. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
78%

2 vagyok.

Azért írtam, hogy igen, neked segítség kell.

Azt nem hiszem, hogy 0-24-ben folyamatos őrizetben vagy.

Pl a NANE (Nők a Nőkért Egyesület) az ilyen nőknek segít.

Ugye te sem gondolod, hogy ez jó a fiadnak? Még most menj, mielőtt megszületik a második baba.

2015. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Szedtem gyogyszert mint irtam is. Ezert volt erthetetlen szamomra a pozitiv teszt aminek apuka nagyon orult.en kevesbe. Azert azt tudni kell h ez egy viazonylaf friss kapcsolat, szuk egy eve vagyunk egyutt es mint irtam apuka nagyon akarja ezt a gyereket de en tudom h mindenkinek szar lenne ha megszuletne. A kicsinek, a picinek es nekem is mert nem tudnam megadni sem erzelmileg sem anyagilag amire szukseguk van.
2015. jún. 23. 17:52
 9/51 anonim ***** válasza:
65%

Ha 1 éve vagytok együtt, a kisfiu mennyi idős? És őt miért vállaltad be néhány hónap után? Akkor még nem volt gáz a hapsi?


És ne ugass le, csak segíteni illetve megérteni szeretnélek, mert ez így egy kicsit zavaros.

2015. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
A stilusoddal volt bajom kedves elso hozzaszolo. jobban jartunk volna ha inkabb hozza se szolsz. A tobbieknek igazuk van abban hogy el kell tunni emellol az ember mellol de ez elegge nehez ha kiszolgaltatott helyzetben vagyunk.. en sem tudtam elotte elkepzelni hogy van olyan hogy nem enged valaki valakit szabadon jonni menni mert vagy ott van mellette vagy massal figyelteti es ha ugy van akkor csattan a pofon.
2015. jún. 23. 17:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!