Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt mar valakinek pozitiv...

Volt mar valakinek pozitiv terhessegi tesztje de megsem volt terhes?

Figyelt kérdés

Semmilyen mas tunetem sincs, csak nem jott meg, 4dik napja kesik, delutani tesztbol pozitiv.

Kivancsi avgyok h a teszt hany %ra megbizhatoan mutatja ki az eredmenyt. X epil, meg soha nem voltam terhes..

30/N


2015. jún. 25. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudtommal pozitív csak egy esetben lehet... 4 terhességem egyikénél sem volt soha más tünetem!
2015. jún. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hallottam ilyet h cisztat is jelezhet? En nagyon hasfajos vagyok, most gorcsol, parszor azt hittem meg is jon.
2015. jún. 25. 20:13
 3/13 A kérdező kommentje:
2015. jún. 25. 20:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Van olyan ciszta, de nagyon ritka.

Szerintem babát vársz! Ennek mos örülünk? :)

2015. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt a tünetek kicsit később szoktak jelentkezni (általában 5-6. hét környékén), másrészt nincs mindenki rosszul. Nekem annyi volt, hogy elmaradt a vérzés, kicsit görcsölgetett a hasam és aluszékony voltam az 1. trimeszterben.
2015. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ciszta mellett nem jelez pozit.Hidd el tapasztalat.2 volt 2 nega tesztel.Az x-epil megbizható.Ha az pozi akkor baba van.A tüntek azonnal nincsennek.Annyira ne várd, ha szerencsés vagy akkor átvészeled könnyen.Az első lányomnál 7 hetesen jelentek meg. (hányinger, rosszullét, iszonyat fáradtság). A mostani babaámnál szintúgy kicsit lazább tünetekkel a 8.héten jelentek meg. Előbb ingerültség és utána a többi. Szintúgy kislány . 32 hkm.
2015. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hat nem terveztuk, de most ennek oromere elmegyunk parommal vacsizni vhova! :)a fo baj h nogyogyaszom nincs, mert akihez eddig jartam inkabb hagynam. Azt se tudom h most mihez "nyuljak" :)
2015. jún. 25. 20:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt most egy nagyon nagyon halvány pozim, de aztán megjött a mensim. A tied egyértelmű pozitív, babát vársz. Gratulálok :)
2015. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok.

Boldog babavárást.

2015. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen volt a tesztem, ugyanez a fajta, szintén első terhesség. Ez nem ciszta.. :) Mi sem terveztük, majdnem lehidaltam, amikor megláttam.. Tüneteim nekem sem voltak (később sem túl sok.) A kezdeti sokk aztán hamar átváltott örömbe és most már csak pár hét és találkozhatunk a babánkkal :)

Sok boldogságot és jó egészséget Nektek! :)

2015. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!