Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a "tojásfehérje"...

Létezik, hogy a "tojásfehérje" folyás csak ovu előtti napon figyelhető meg és akkor is kevés?

Figyelt kérdés
Tapasztaltam valamelyik nap, de csak minimális mennyiséget, azt is csak egyszer. Gondoltam, biztos ovu, pedig azt másnapra "számoltam". De nem is lett több folyás, csak annyi volt. Ettől lehetett másnap ovum vagy egybe kell, hogy essen a kettő? Ovutesztem nem volt, legközelebb azzal nézem.
2015. jún. 27. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem honapok ota nem volt ez a tojasfeherjes nyak,azt hittem nincs ovulaciom,most 9 hetes kismama vagyok
2015. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl. nem szokott lenni egyáltalán, egyáltalán nem kötelező elem.
2015. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem se szokott lenni, vagy annyira minimális, hogy észre se veszem. Csak most figyeltem nagyon. Azt olvastam a neten, van akinél nincs, van akinél 5 napig is tart. Csak nem tudom, nekem utánavaló nap lehetett-e a peteérésem, vagy aznap.
2015. jún. 27. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt tojcsis most a hónapban, csak vìz-szerű. Ennek ellenére úgy fest, pozitìv a HCG tesztem.
2015. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!