Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok van itt olyan aki...

Lányok van itt olyan aki próbálta már Gyuri bácsi teáját és esetleg nemsokkal azután esett teherbe?

Figyelt kérdés
Érdekelne kinek milyen tapasztalata van a teával kapcsolatban.Természetesen a "Babaváró csomagról"beszélek.Olvastam már róla sok jót de még senkitől nem hallottam pozitiv vagy negativ tapasztalatokat.Irjátok le légyszives köszi!
2010. márc. 2. 16:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/166 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem a Gyuri bácsi teáját ittam,hanem cickafark,csalán,körömvirág,zsurló,borsosmenta stb.Nem tudatosan gyerek miatt ittam,hiszen 21 éves voltam.!4 évig nem védekeztünk,(igaz az akkori páromnak a spermája 20%-a volt aktív)és 3 hónapos teázás után sikerült spontán a Fiam aki ma már elmúlt 6 éves.

Én hiszem,h van jótékony hatása ezeknek a gyógynövényeknek,persze ha nincs komolyabb baj csak akkor.

Egy próbát megér.

2010. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/166 anonim ***** válasza:
Mi most isszuk a férjemmel 1 hete. Érzem hogy jó, mert a felfázásos tüneteim már elmúltak 3 nap után, remélem a legjobbakat. Mi is már 3. éve próbálkozunk, ez az utolsó esély, hogy ne hormonnal kelljen próbálkozni, nagyon bízom benne. Ha sikerülne, megírom neked. Vagy írd meg te ide, engem is érdekel.
2010. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/166 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Én egyenlőre cickafarkot kezdtem el meg még megpróbálom a palástfűt is Nekünk 2 éve sokertelen a próbálkozásaink.Az orvosom most Hsg-t akar csinálni de Én előtte megpróbálnám a teákat hátha..szerintem is egy próbát megér.Majd irok ha van változás remélem Te is megirod kedves utolsó.Sok sikert!
2010. márc. 4. 09:30
 4/166 anonim ***** válasza:
Már két hét telt el azóta, hogy isszuk a gyuri bácsi teáját. A férjem is érzi, hogy fickósabb tőle, én is érzem hogy valami másabb. Nem érzem úgy a méhem, mint ezelőtt, nem fáj, nem hasogat, olyan egészséges érzés. ég a cigit is letettem:D Ha lesz újabb változás, írok még! Üdv mindenkinek. Utolsó voltam:Andi.
2010. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/166 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen.Kiváncsian várom addig is megy a drukk ezerrel!!Krisztina voltam
2010. márc. 8. 15:37
 6/166 anonim ***** válasza:
Szia! Jelentés! Ma megjött halál pontosan, ami azért furcsa, mert idáig össze vissza jött, és már ettől is boldog vagyok, hogy legalább a ciklusomat rendbe teszi a tea. Pont ma 1 hónapja hogy isszuk a teát. Jövőhéten kedden megyünk dokihoz, mert mi épp ott tartunk a baba projectben, hogy megvannak a hormon vizsgálataink, és most meg is tudjuk az eredményt. Remélem kiderül hogy van valami hiba, amit lehet kezelni. Egyenlőre a tea nem hozott babát, de megisszuk. A férjem azt mondta, hogy mostmár csináljuk végig, elvégre az öreg is azt mondja, hogy amikor a kúra letelik, utána kezd hatni, addigra fejti ki a hatását. Írd meg te is hogy mizu.Remélem te már terhes vagy :) Üdvözlettel: Andi.
2010. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/166 A kérdező kommentje:
Szia!Na már az is jó hir,hogy beáll a ciklusod és már első hónapban van javulás ez is egy jó hir a babához.Én még nem vagyok terhes szép szabályosak a ciklusaim.Nekem majd most fognak hormonvizsgálatokat csinálni ha megint megjön a 3. és a 21. napon kell vérvételre mennem.A teát mindenképp igyátok még mert már most javulást hozott és tényleg kúraszerűen kell alkalmazni halgass a férjedre:)Nálatok a férjednek is néznek még vmit?Nekem a hormon vizsg.után jönne a hsg de még türelemmel várok.Kitartás!!:)
2010. márc. 25. 11:57
 8/166 anonim ***** válasza:
Szia! De jó hogy írtál ilyen gyorsan!! Nálunk már minden vizsgálat megvan, mármint nekem a hormon, az amire te is menni fogsz, (3 sima, és egy terheléses vérvétel).A terheléses vérvétel után csesződött el a ciklusom. A férjemnek pedig kétszer kellett mennie szobára. Szegény. De hősiesen állja a próbákat. Mi a Baross kórházba járunk, onnan küldött el a doki, ezekre a vizsgálatokra, és most hozzá megyünk vissza , mert az eredmények hozzá kerültek, és ő mondja meg hogy merre tovább. Az átjárhatóságot (hsg) én már megcsináltattam korábban, épp egy műtét miatt nyitottak fel, és akkor kértem hogy azt is csináljuk meg ha már úgyis kinyitnak.Átjárható volt. Mindenki azt mondja, hogy "jaj ne akard akard annyira". Könnyű mondani, és beszélni annak, akinek már van gyereke, vagy épp útban van. Néha elszáll a kedvem, kicsit depizek. Olyan régen akarunk már babát, ti milyen régen próbáltok? Hogy éled át a sikertelenséget? Én már meghúzom a vállam, és kész. CSak belül érzem. Na jól van írok még ha érdekel,és írj te is. Sok sikert és nagyon szurkolok komolyan. Üdv:Andi
2010. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/166 A kérdező kommentje:
Szia!Én is örülök h tudok itt olyannal beszélni aki egy cipőben jár velem.Igaz Nekem már van egy lányom 12 éves.Rögtön terhes lettem vele.Aztán az Apukával pár éve szétváltak útjaink.4 éve élek boldog kapcsolatban a mostani párommal.Akivel már nagyon szeretnénk babát 2 éve de valahogy nem akar jönni:( Meg is lepődtem eleinte h miért nem maradok terhes.Én is utálom ezt "jajj ne akard és akkor majd jön" a falra tudnék ettől mászni.Először is hogy ne akarjon valamit az ember amire annyira vágyik??meg volt már olyan is amikor annyira nem is érdekelt a dolog tényleg nem törődtem vele sőt úgy éreztem h nem is akarom és akkor sem jött...szóval Nekem ez sem jött be h ne akarjam.Könnyen mondja az akinek jön ha kell ha nem.Itt is írják egy csomóan h nem értik miért kell ennyire erőltetni bízzuk a természetre bla bla...dehát Én sem úgy kezdtem h egyből görcsöltem hanem eltelt jó pár hónap amikor elkezdtem agyalni h vajon miért nem leszek terhes gondolom veletek is valahogy így alakulhatott ki ez a "görcsölés" meg szerintem mindenkinél akinek már nem jön egy jó ideje.Ti mióta próbálkoztok?Nálam még semmilyen vizsgálat nem volt a rákszűrésen kívül.Nagyon jó orvosom van Székesfehérváron Ő legelőször a páromat küldte "szobára":)Ő is hősiesen kiállta a próbát:)Bár nekik kicsit kellemesebb mint nekünk nem?:)Hát a sorozatos sikertelenséget mindig máshogy élem meg.Van amikor nagyon ki vagyok kattanva még utálni is szoktam magamat amikor mindig megjött.Van amikor meg nem annyira visel meg úgy vagyok vele h új hónap új remény.De nem könnyű az biztos.Néha kétségbeesem h lehet h nem is lehet nekünk kisbabánk pedig a páromnak még nincs gyereke éshát nekünk sincs közös.Pedig Ő iszonyú jó apa lenne!Szoktam magamat hibáztatni h már megint megjött és h Én nem tudom megajándékozni egy kisbabával de szerncsére mindig tartja bennem a lelket azt mondja h ne beszéljek butaságokat.Na jó hosszúra sikerült:)Várom válaszod és Én is nagyon szorítok h minél előbb jöjjön a gólya:)
2010. márc. 26. 09:47
 10/166 anonim ***** válasza:
Szia! Ma voltunk a dokinál a hormonvizsgálat eredményekért. Szóval a férjemmel semmi probléma, nálam az van, hogy érik ugyan pete, de nem reped meg a tüsző, és nem tud kiszabadulni. Ezért a következő mensinél mennem kell vissza, és kapok valami szurit, ami engedi majd kijönni a petét, és ráugorhatnak a kis jedi lovagok. :) Végre egy kis remény. Olyan depis vagyok mostanában, alig alszom, és sokat szomorkodom.Mi már kb 2 éve próbáljuk ezt a dolgot összehozni, és annyira belefáradtam. De most bízom benne hogy sikerülhet, mert addigra végére érünk a gyuri bácsi kúrájának, és a méhfal jól megerősödik. Ha sikerül megtermékenyülni a babónak, akkor be is tud majd ágyazódni. Jaj annyira vegyes érzelmeim vannak. Kíváncsi leszek, hogy nektek mit hoz ki a hormonvizsgálat. Várom válaszod. Üdv:Andi
2010. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!