Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt tablettát szedek,...

Clostilbegyt tablettát szedek, mit tehetnék még többet azért, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most volt a 2.hónapom ezzel a tablettával, ultrahang alapján 20mm-es tüszőm volt, ami a 16.napon szerintem megis repedt, mivel enyhe vérzést tapasztaltam. Emellett iszom a málnalevél tea- palástfű teát. Ma (nem)kellene megjönnie, reggel csináltam tesztet negativ lett, gondolom megis fog jönni. :(

Mit tehetnék még ezen felül, hogy sikerüljön?



2015. júl. 8. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem mindegy pl., hogy a clostyt miért írták fel, mi áll a hátterében annak, hogy - gondolom - nincs peteérésed. Én elmennék a helyedben aviva tornázni, fantasztikus eredményei vannak annak a tornának már heti 2x30 perctől. Mindenfajta hormonális okot kezel, annyit kell még pluszban tudni, hogy hormontartalmú gyógyszerrel együtt nem szabad végezn, endometriózis esetén pedig csak orvosi beleegyezéssel.


A másik az evés. Sok minden akadályozhatja a peteéérést, és ezek közül nagyon sok összefügg azzal, hogy mit eszel. Minden fehér és barnacukros dolog, valamint fehér lisztet tartalmazó kuka (péksütik, gyorskaja, üdítők, stb.). Mellette az étrended tartalmazzon legalább 50%-ban friss gyümölcsöt-zöldséget.


Valamilyen kismamavitamint is érdemes elkezdeni szedni, hogy feltöltsd a vitaminraktáraid, én a Hipp Natalt ajánlom, DM-ben, Rossmannban lehet kapni egészen normális áron.


Emellett amit leírtál, abból sokat nem lehet megmondani. Milyen kivizsgálásokon voltál? Terheléses cukor? Pajzsmirigy? Autoimmun betegségek kizárása? 3. és 21. napi hormonsor?

2015. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazabol nem voltam semmilyen vizsgalaton, nem kuldott az orvos, csak felirta ezt a gyogyszert s jarok ultrahangra...a problema az volt, hogy max 8mm-esre nott meg a tuszo. Most a gyogyszer hatasara mint mar irtam 20mm lett, ami az orvos szerint tokeletes.

Egyebkent ma 3.napja, hogy kesik, neha faj a hasam, olyan mintha megakarna jonni, de megsem.

Ugyhogy nem ertem milehet ez..

Amikor felirta az orvos a gyogyszert, kerdeztem, hogy ehhez nem kellenek vizsgalatok?! S azt a valaszt kaptam, hogy ha ezzel sem sikerul teherbeesnem akkor fog kuldeni kivizsgalasokra. Ugy voltam vele, o az orvos, o tudja.

2015. júl. 10. 15:28
 3/8 A kérdező kommentje:

Jah es enni nem nagyon eszek olyat...regebben paleolit eletmodot folytattam, bar mar nem teljesen, de nagyreszt meg mindig aszerint taplalkozom.

Vasat, folsavat, C-vitamint, szelent szedek.

Es koszonom a valaszod! :)

2015. júl. 10. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Hat, ha azota sem jött meg, akkor ott meg baba is lehet, ha kesöbb fogant, akkor meg nem biztos, hogy mutatna a teszt. A paslastfü teanak is lehet ciklust eltolo hatasa, azt miota iszod?


Ma a tüszörepedeshez kepesti hanyadik napon vagy? Nekem is voltak mensiszerü tünetem, de megsem jött meg.


Az amugy, hogy a tüszöd nem erik meg, hormonanyagcsere-zavarra utalhat, ami pl a PCOsnal is fennall, a peteeres folyamata egy ponton megakad, mert nem kapja meg a szervezeted eleg nagy dozisban a tovabbi novekedeshez szükseges hormonmennyiseget. A closty tud amugy ezen segiteni, mint ahogy az ultrahangon is latszott. Drukkolok, hogy a következö teszted mar pozitiv legyen.

2015. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

17.napon vagyok a tuszorepedestol ha jol szamolom. A teat pedig a 15.ciklusnapon valtottam at.

Nagyon szeretnenk, hogy a kovetkezo tesztem pozi legyen, szerintem reggel megis csinalom.

2015. júl. 10. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Írd majd meg:)
2015. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Negativ... :( Nem is ertem mar en ezt.
2015. júl. 11. 07:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Es megjott :( Gondoltam, hogy ez lesz belole.. :( De koszonom a valaszaid. Mindenkeppen fogok beszrlni az orvossal a kivizsgaladokkal kapcsolatban.
2015. júl. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!