Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Terhes lehetek?

Szerintetek? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A barátommal nem védekeztünk.3x 4szer belém jött de teljesen száraz maradt. A legkevésbé termékeny időszakban voltam. Ez a menstruációm eldő napja elött 7 nappal volt. A menstruációm késik két napja tesztet az első napon csináltam egy erős negatív lett.

2015. júl. 22. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi maradt száraz? Úgy érted, hogy nem élvezett el? Attól még simán lehet gyerek.


"A legkevésbé termékeny időszakban voltam."


Csak hiszed. Akkor lehetne igaz, ha már megjött volna.

Még pár nap és a legtermékenyebb időszak lesz abból a legkevésbé termékenyből.


Teszt teljesen felesleges volt. 7 nappal az aktus után még a leghiperebb szuperebb teszt se képes SEMMIT se kimutatni.

Majd kb. 14 nappal az eset után, ha addig nem jönne meg.

2015. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de azon,hogy:''3x4szer belém jött'' jót nevettem!Ez pontosan mit jelent?Bárhogy is volt,bármi lehet belőle.
2015. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attol hogy száraznak láttad még benned ürülhetett belöle váladék. ehetsz terhes
2015. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!