Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, a peteérés előtti...

Lehetséges, a peteérés előtti 4. napon való együttlétből teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nem tervezünk még babát, vagyis még egy pár hónapig nem, de a természet kicsit megtréfált. Menstruáció végén voltunk együtt védekezés nélkül és rá 4 napra lett peteérésem. Ilyet még sosem sikerült produkálnom. Biztos, hogy akkor volt mert előtte egy nappal voltam dokinál és mondta hogy egy szép nagy érett tüsző van a bal petefészkemben, és másnap éreztem az ovus fájdalmakat. Lehetséges, hogy 4 teljes napig kihúzzák odabenn a kis katonák?

2015. júl. 24. 09:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi is naptár módszerezünk 2 éve kb. A ciklusaim elég rendszertelenek pár hónapja.. mi kb. 6 nappal pé. előtt voltunk együtt,de ugye nem tudjuk pontosan mikor is lesz a napja,csak úgy kb-re belőjük. Kíváncsi vagyok nektek sikerül-e,majd írd meg.
2015. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
mindenképp megírom :)
2015. júl. 29. 14:39
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok. :) 11, nem vagyok túl indiszkrét ha megkérdezlek? Olyankor beléd is megy a párod? És 2 év alatt nem lett tőle semmi? Csak peteéréskor van szünet? Bocsánat, de én csak most kezdtem "naptárazni", így érdekel a téma...
2015. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11-es vagyok.Persze,belém megy,nem veszi ki. Igen,csak pé. körül védekezünk.És tökéletesen működik a dolog. Ha netán nem működne,sem lenne baj. :D Magyarul...nagyon örülnénk még egy gyereknek,de konkrétan nem próbálkozunk.Ha jön jön,ha nem nem. :)
2015. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
jelentem, nem vagyok terhes :) azért kár, egészen jól eljátszottunk a gondolattal úgyhogy lehet bele is vágunk hamarosan :D
2015. aug. 4. 08:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor sok sikert hozzá. :) Ezek szerint a párod is örült volna nagyon, ugye? De jó nektek. Nem bánod, ha megkérdezem a korotokat? Csak kíváncsiságból. :)
2015. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
én 24 vagyok a párom 29
2015. aug. 5. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!