Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni július végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Uj honap, uj remeny, ismet 😊
2015. júl. 25. 13:42
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/291 anonim ***** válasza:
Sziasztok, ezek voltak a tesztjeim 12,14,15 dpo-n: [link] még nem jött meg ezért csináltam ma a 19 dpon egy Walentin gyógyszertári tesztet ami negatív lett :( szerintetek mi történt? csináltam lh tesztet is, és azon van 2. csík,ugyanúgy mint a 2 nappal ezelőttin... :( el vagyok keseredve :(
2015. aug. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/291 A kérdező kommentje:

Ha nem jon meg, akkor ket nap mulva csinalj uj tesztet.

Erosodni latom a teszteket , nem tudom, h mitol lett ez nega. :(

2015. aug. 2. 20:21
 93/291 anonim ***** válasza:

Nem az lehet hogy amit legutóbb csináltál az 25-ös volt,aznelőzőek meg 10-esek?

A facelle rossmanos tesztet nagyon sokan istenítik,mielőtt halálra aggódod magad,szerintem reggel csinálj egy olyat.

2015. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/291 anonim ***** válasza:
Jó reggelt ki hogy van? Én már izgulok pénteken van a nem várt napja Igen lassan megy ez a hét biztos :) Viki voltam
2015. aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/291 anonim ***** válasza:

Nekem holnap van a nem vart! A menzis fajdalom es a derekfajas azota is tart. Tegnap ota ilyen testapolos folyasom van. Ami talan a legfurcsabb,hogy nincs pattanasom pedig ilyenkor mar kiszoktam rugyezni :D

Holnap tudok csak tesztet venni.

2015. aug. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/291 anonim ***** válasza:
Ja Noemi voltam
2015. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/291 anonim válasza:
Nekem szombaton kellene nem megjönnie, ma csináltam ovu tesztet jósként, és olyan erős a 2. csík, mint a kontroll :) Ez nem tudom jelent-e valamit, remélem csak jót :) Az arcom tele ragyákkal, máskor csak 1-2 nappal előtte szokott kijönni ennyi. Niki voltam, legyek T. Niki, mert láttam, van már Nikink :)
2015. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/291 anonim ***** válasza:

91es vagyok.

tegnap este elkezdtem picit vérezni, ma reggelre megjött sajnos :( szóval a teszt jogosan nem mutatott semmit :( majd legközelebb talán :)

2015. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/291 anonim ***** válasza:

Utolsó,lehet kémiai terhességed volt.Ezek a terhességek nem véletlen szakadnak meg.Sajnálom!

Szerintetek a 8.dpo-n lehet már valami tünet?

2015. aug. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/291 anonim ***** válasza:

Andi vagyok

Nekem is a 8. dpo-m, nem tudom lehet-e utolsó nekem tegnap este óta émelyeg a gyomrom, de mondjuk az is lehet hogy kicsit megsütött a nap tegnap, vagy lehet hogy nem is a 8. dpo hanem több, mert nekem rendszertelen a ciklusom, én csak a tünetekböl (átlátszó tojásfehérje folyás, szurkálás a petefészek körül)következtettem arra hogy július 26.-án volt ovum.

Ha van is tünet a teszt még tuti nem mutatja ki :(

2015. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!