Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOSOk! Nálatok hogy derult...

PCOSOk! Nálatok hogy derult ki? mondtátok az orvosnak, h felmerult bennetek a gyanu, vagy volt vmi "kézzelfoghato" tunet esetleg.

Figyelt kérdés
kétségbe vagyok esve.voltam dokinál, o nem lát semmi rendellenességet, a hormonjaim jok...csak a ciklusom jár néha ossze vissza(30-33nap), peteérést is látott, nézte UH-n...megnyugtatna valaki,mert már az osszes tunetet bebeszélem magamnak..koszi lányok!
2010. márc. 7. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, én rendszertelen vérzéssel, meg néha nagyon erős görcsökkel(ami mindig a mensi után jelentkezett) mentem a dokihoz, megvizsgált, és a hüvelyi uh-n azonnal látta,hogy PCO (látszik is a röntgen képen a sok kis ciszta)felírta a metfogamma850-et, majd elküldött vérvételre, az eredményeim tökéletesek lettek.

mondjuk az én ciklusom 70-80napos volt, híztam is egy csomót,meg az állam elkezdett szőrösödni:S

6hónapja szedem a metet+3hónapja a barátcserjét, úgy tűnik kezd a ciklusom helyreállni.

Egyébként minden Pcos-nak más és más tünetei vannak!

2010. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi válaszod.mondjuk nálam 2 érésben lévo tuszot látott, azt mondta minden ok...hízni nem híztam, inkább fogytam 2kg.t.megyek hozzá még a jovo héten, mit mondjak, mit vizsgáljon még?a ciklus 2.napján is volt vérvétel és a 21.is.ezek rendben voltak..
2010. márc. 7. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nem jött meg hónapokig, miután abbahagytam a tabit. Egyik hónapban ismét kimaradt és mikor elmentem, kiderült, hogy lett volna egy pici, de nem maradt meg, sajnos. Ekkor volt uh - tele voltam cisztákkal, az inzulinom se jó, tesztoszteronom magas, túlsúlyos voltam és erősebb szőrnövekedés, hajhullás is volt. Most már jobban vagyok, hormonkezelés után, életmódváltás (diéta, mozgás). Szerintem az inzulinod nézesd még meg, ha a hormonok rendben is vannak - endokrinologián foglalkoznak ezzel. Ne keseredj el, ha van peteérésed az már szuper!
2010. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
peteérésem van,legalábbis uh-szerint.szorosodés nincs, se hajhullás szerencsére:))ok,akkor megnézetem még az inzulin-szintet, remélem utána megnyugszom és lehiggadok, mert hajlamos vagyok mindent beszugerálni:((
2010. márc. 7. 14:43
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat és persze sok sikert nektek a babához(gondolom szeretnétek):))remélem hamarosan pocakosodunk:)
2010. márc. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!