Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel pettingeltünk és...

Barátnőmmel pettingeltünk és az oldala spermás lett. Letöröltük egy zsepivel és utána megujjaztam. Ettől lehet terhes? Ha lenyeli a spermiumot attól?

Figyelt kérdés
2007. nov. 5. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem.
2007. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kezedre került sperma, onnan juthatott a hüvelybe. De ha a kezed spermamentes volt, akkor nem.

Ha lenyeli, attól nem lesz terhes.

Gondolom még nem akartok babát, védekezzetek és vigyázzatok, semmilyen módon ne jusson sperma a hüvely közelébe.

2007. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nos,fő a tudás,és a tájékozottság!

Egy,ha lenyeli,akkor nem fogja a baba kirúgni a fogait,mert a gyomorsavak megemésztik a spermiumokat.

Kettől,az oldarlól történt fogantatás mindenképpen csak Szűz Máriánál vált be eddig.

Három,kézmosás ujjazás előtt!Hidd el elég csúnya dolgokat tud művelni odalent néhány baci!

Négy,ha fogalmad sincs arról,h hogyan fogan egy baba,akkor inkább olvass egy kicsit utána,és aztán lehet szexelni!!!!

2007. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
A válaszadónak üzenem, hogy a Szenteket hagyja ki a dologból. Ezzel nem azt bizonyitja, hogy milyen vicces, hanem valami egészen mást. Ha nem más, mint Valaki édesanyját tisztelheti benne.
2007. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

teljesenigaza van a szuz mariasnak es szerintem vicces es en is jot nevettem,na meg aki neki uzent az leirt egy olyan erthetetlen szoveget hogy 10szer olvasom el es nem ertem,mit akar mondani az utolso mondataval?

es nem lehet terhes,mert szajon at senkit nem lehet megtermekenyiteni,es ujjazassal is nehezebb de igy mar nem eselytelen, persze ha volt rajta sperma.es elobb tanuljatok utanna nyeljen a baratnod te meg utanna nyulkalj szamodra ismeretlen helyen.

2007. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyivel jobb lenne a világ, ha mindenki akkor kezdene szexuális viszonyt, ha megérett rá testileg és értelmileg is! Csodálkozom, hogy a hüvelyét megtaláltad!
2007. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!