Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4napon kersztül a párom végig...

4napon kersztül a párom végig belém élvezett és kiszámoltam pont peteérésem volt mivelt nekemnem rendszeres a menstruációm ugy tudom a peteérés napjai tolodnak terhes vagyok-e? Mennyi a valószinüsége hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettőtökkel minden rendben, és tényleg akkor volt peteérésed, akkor orvosilag 20% az esély a babára!
2008. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem lehetetlen. Várd meg a mensid, ha nem jön meg tesztelhetsz!

Sok sikert!

2008. szept. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem a ciklus.hu-n a naptár -módszerben hogy az a 4nap (elseje,2.-a, 3.-a 4.-e ) mig rendszeresen szeretkeztünk bele esik a " csak óvatosan kategóriába " mi tudtom szerint a könnyebb teherbeesést jelenti mennyi az esélyem hogy terhes vagyok????
2008. szept. 6. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
minden esélyed megvan, szóval 50-50%, hogy terhes vagy. a ciklus. hu egy gép, és a spermák 3 napig is élnek benned, legújabb tanulmányok szeint az erősebbje egy hétig is elél!
2008. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!