Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nőgyógyász vizsgálatra küldene...

Nőgyógyász vizsgálatra küldene a ciklusom elején, de mi van, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Pajzsmirigyműködést és vércukorszintet és IR-t kellene nézetnem a ciklus 2-5. napján.

Ha kiderül, hogy terhes vagyok, akkor is mennem kell, vagy akkor sztornó?


2015. aug. 7. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy nem lesz következő ciklusod.
2015. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rosszul kerdeztem: akkor is menjek vizsgálatra, ha terhes leszek? Volt mar 2 vetelesem.
2015. aug. 7. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha teherbe esel addig, és van legalább egy halvány pozitív teszted akkor azt jelezd a dokinak. Első trimeszterben nem szoktak terhelni cukrot. Főleg nem IR esetén.
2015. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most nézem... IR gyanús vagy (inzulinrezisztens) és nem cukor és inzulinterhelést kért a dokid hanem csak cukor és inzulin szintet a ciklus két napján? Jól értelmezem?? Mert akkor nem vagyok meggyőződve róla, hogy megfelelő dokinál vagy.
2015. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Terhelést kert. Ma reggel pozitívat teszteltem...
2015. aug. 8. 15:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pajzsmirigyműködést mindenképpen meg kell majd nézetned, majd a doki megmondja.


Gratula a + -hoz, boldog babavárást!

2015. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor legkorábban is csak a 14-16. hét körül fog terheltetni cukrot, már ha kéri egyáltalán, és nem elégszik meg a 24-26. hetivel. Gratulálok és nagyon sok boldogságot! :))))))
2015. aug. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Teljesen nem tudom elengedni magam, tavaly a 10. Es 16. heten veteltem, de hátha most mar orom jön.
2015. aug. 9. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!