Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátommal együtt voltunk de óvszert használtunk és egyszer le lankadt és úgy rakta be, egyszer azt vettem észre hogy nedves valami lent nem tudom hogy az én nedvem lett volna az vagy az ő spermája.. félek lehetek terhes ? meg néztük a gumit és nem volt lyukas

2015. aug. 8. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem sokat számít, hogy az óvszer nem volt lyukas, ha esetleg lecsúszott a lankadás miatt és kifolyt belőle...


Ti voltatok ott, nem mi, nem tudhatjuk, hogy mi történt pontosan, kerülhetett-e beléd. Ha igen, nyilván lehetsz terhes.

Ha nem, nem.

2015. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az után voltam wc-n és szerintem ki pisiltem ha az volt bennem így lehet esély rá ?
2015. aug. 8. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lelankad, akkor le kell venni az óvszert, mert kifolyhat belőle az előváladék vagy az ondó. Úgy folytattátok, hogy nem cseréltétek ki az óvszert? Mert akkor lehet egy kis esély rá, bár nem sok. A pisilés nem változtat semmin. Biztonság kedvéért 2 hét múlva tesztelj, akkorra kimutatja, ha van valami.
2015. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Már hogy tudtad volna kipisilni, ami a hüvelyedbe jutott?
2015. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma 30 kérdés jutott a "Miquel, téged erdeklő kérdések érkeztek" című értesítőbe. Ez volt a 29-dik. Már nagyon kétségbe voltam esve, hogy ma elmarad az egyébként minden nap legalább egyszer olvasható kérdés.
2015. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jezusom mekkorát nevettem ki pisiltem 😂😂 lányom a kis pisilőd és az ahová bemegy a penisz két külön lyuk!!! Biológia órán hol voltál??? Azért ennyit tudhatnal! Így ez estére jó volt 👏👍
2015. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te ezen tudsz nevetni? Pedig siralmas ez a tudatlanság.
2015. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki normálisan válaszolt :) de még továbbra is felek
2015. aug. 13. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!