Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérje nyák a tüszőreped...

Sz.nikol kérdése:

Tojásfehérje nyák a tüszőrepedés után még látható lehet 1-2 napig?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két hónapban kétszer is jelentkezett tojásfehérje nyák, egy hét eltéréssel, annak ellenére, hogy a hő már az első után felugrott 3 tizedet. Ilyet korábban nem tapasztaltam. Ebben a hónapban baba projektbe kezdtünk. Ahogy megszokott nálam a 11. naptól megjelent a tojásfehérje, azonban már 6. napja jelen van és 4 napig szúrkált a petefészkem mind a két oldalt! Főleg a bal. A hőm már felugrott két napja két tizedet. Nem értem , kicsit összezavarodtam, hogy most mi történhet. Gondolok olyanra, hogy nagyon nehezen tudott csak megrepedni a tüsző, illetve előfordulhat hogy mindkét oldalt ért egy pete. Szerintetek? Igazából az is megfordult a fejembe a sok olvasgatás után itt a neten, hogy nem-e ciszta van a dologban.

2015. aug. 15. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
21%

Szia!

Szerintem, ha babát szeretnétek, ne figyeld ennyire a tested! Tudom, hogy nehéz, de jobb, ha picit megpróbálsz kikapcsolni! Ha a hőmérsékleted úgy mutatja, és a szerint (minden szabályt figyelembe véve) volt ovulációd, akkor volt, és kész. Ez a fontos! Ismerem, ezt az érzést, én is hajlamos vagyok előre aggódni, de nem tesz jót! A lényeg, hogy érezzétek jól mgatokat! Jönni fog a baba hamar, ne aggódj!

Ha tényleg nagyon erősnek érezted a szúrkálást, akkor menj el orvoshoz, de minndenképp számítsd bele, hogy ha így figyeled magad, hajlamosabb vagy erősebbnek érezni mindent, sőt olyanokat is érezni, amik egyébként szinte nincsenek is!

Nyugodj meg, nincs semmi baj, és hamar össze fog jönni a baba is!

2015. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Teljesen igazad van! :) Nem foglalkozok ezzel. Fölöslegesen túlaggódom a dolgokat.
2015. aug. 20. 14:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Terhes lettem abban a hónapban. Már elmúlt 6 hónapos a kisfiunk. Valóban jól éreztem, két pete ért meg , 1-1 a két oldalon. Onnan tudom, hogy az ultrahangon látszott 6 hetes uh-n, hogy a másik petefészken kis ciszta féleség volt. Doki azt mondta, hogy biztos megérett pete volt, csak nem szabadult ki és betokosodott. Később felszívódott.
2016. nov. 18. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!