Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után teherbe eshettem...

Zssu kérdése:

Ovuláció után teherbe eshettem még?

Figyelt kérdés
A mensesem 28 napos. Elvileg aug.9-én volt az ovulációm, aznap délelőtt nagyon görcsöltem. A párommal éjjel voltunk együtt és az azt követő napokban többször. Lehetséges, hogy megfogant vagy lecsúsztunk róla? Ami furcsa aug.12-én az együttlétünk után véreztem.Nagyon megijedtem. Lehet ez a beágyazódás miatt történt vagy azért, mert volt ott baba és elvesztettem? Az ovu óta fáj a derekam és enyhe beszúrásokat is érzek.

2015. aug. 15. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, ovu előtt és után pár napig lehet teherbe esni, kb. 1 hétig. Érdemes lenne ciklus.hu-n, vagy valami hasonló oldalon nézned a peteérésedet. Elvetélni nem lehet így, mert ilyenkor ott nincs gyerek csak egy petesejt spermiummal, annak be kell ágyazódni, stb.
2015. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akármi előfordulhat. Akár 2 ovu is egy ciklusban. De a petesejt ovuláció után 24 óráig életképes!! Ha pontosan be akarjátok lőni, érdemes ovu tesztelni.
2015. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 Nem tudja a pontos ovu-t, úgyhogy simán lehetett az később is pár nappal, így értem az egy hetet.
2015. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy pontatlanul fogalmaztam, én is tudom, hogy erre gondoltál. Ezért mondtam a tesztet, mert egyáltalán nem tuti, hogy mikor volt az az ovu, de akármikor is, utána csak 24 órájuk van.
2015. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem egy alkalmazást.Beírtam az adatokat és igen az ovulációm aug.9-én volt.Ez volt az első próbálkozásunk.Szerintem most nagyon rágörcsöltem,de nagyon szeretném,ha az lennék.De a teszteléssel is várnom kell még 1 hetet.De ezek a furcsa beszúrások folyamatosan ott vannak.Köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 15. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2016. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!