Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt, vélemények?

Terhességi teszt, vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16.ra nem vártam nem is jött, aznap csináltam rgy Expect tesztet délután ami halvány csíkos lett majd másnap Exepilt és az is, hozzáteszem, hogy időnbelüli volt és nem szürke. Rendeltem a netről One Step tesztet és 3 napja mindennap csinálok reggel és teljesen negatív :( Mensi sehol.. Mi lehet? Mi a véleményetek a One stepről? Már 6 nap késés után kéne mutatnia bármelyiknek.. nem értem :'(
2015. aug. 21. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én elmennék a gyógyszertárba és vennék egy Gabriel tesztet.

Ha 2 különböző pozitív lett, a netes pedig negatív, akkor lehet vmi baj van vele...nem tudom, én még soha nem rendeltem netről tesztet.

2015. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél vagy gyógyszertárbam, vagy drogériában. Azok megbízhatóak.
2015. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A one stepről én sok rosszat hallottam. Vegyél Rossmannban Facellét, az a legjobb teszt!
2015. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam,hogy késett 1 napja. Csináltam rgy xepil tesztet. Ha fényfelé tartottam úgy láttam mintha lenne valami. Csináltam 2 nap múlva újra xepil-t ugyanolyan volt. Vártam még 2 napot, csináltam reggeli vizeletből egy Gabriel-es tesztet negatív. Mentem panaszkodni nővéremnek,hogy nem hiszem el legalább jönne meg ha már nem pozi a teszt. Erre ő ajánlotta az expect tesztet és el is ment nekem a boltba,hogy majd csináljam meg másnap reggel. Nem bírtam várni így kipróbáltam még aznap délután hátha. Olyan erős pozitív lett,hogy el sem tudtam hirtelen hinni. Pláne, hogy a reggeli vizeletből a gyógyszertáras Gabriel tesztet csináltam meg.

Szóval nekem az Expect vált be és azt tudom ajánlani.

2015. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
One step ,xepil sz.r,nekem sem mutatta.Tenyleg a facelle a legjobb!
2015. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Facelle tesztcsik, a One Step tenyleg joval lassabban lesz pozitiv.
2015. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi van veled? Teszteltél?
2015. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!