Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várható menstruáció előtti...

Várható menstruáció előtti napokban lehetséges a teherbe esés?

Figyelt kérdés
Megszakítással "védekezünk" még, de már nagyon témában van a babóca, úgy voltunk vele 3 napja hogy "holnap úgyis megjön" és a párom belém élvezett. Na hát nem jött meg azóta sem. Lehetséges?

2015. aug. 28. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Barmikor lehetseges.
2015. aug. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akár a menstruáció ALATT is teherbe lehet esni
2015. aug. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.
2015. aug. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ha ilyen közel van a szokásos mensi hogy lehetséges, hogy nem jön meg? elvégre 5-10 nap a beágyazódás tehát még nem történhetett meg, mégse jön meg?
2015. aug. 28. 07:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak késik.
2015. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így érkezett hozzánk második kislányunk... igaz mi is úgy voltunk, hogy lassan érkezhet a kistestvér... az nap kellett volna megjönnie, mikor teherbe estem... én 1 hét múlva biztos voltam a dologban, a teszt persze még nem mutatta... de rá 1 hétre ott volt a 2 csík!
2015. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi sem bánjuk persze jövő hónaptól amúgy is megbeszéltük,hogy mindent bele :D
2015. aug. 28. 12:13
 8/10 A kérdező kommentje:
hát, még mindig nem jött meg
2015. aug. 31. 17:16
 9/10 A kérdező kommentje:
éééés ma pozitívat teszteltem :)
2015. szept. 5. 19:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is, gratulálok! :)

Pont hasonlókon gondolkoztam ma, már ami a menstruáció előtti napokat illeti. Mi is 25-én voltunk együtt védekezés nélkül és 29-én meg is jött (bár 2-3 nap után azt hittem el is múlik annyira lecsökkent a mennyiség, de mégis kitartott 5 napig), ma viszont olyan érzékenyek lettek a melleim, hogy hirtelen az ugrott be, talán terhességre is utalhat a dolog, de többek között a megjött vérzés miatt el is vetettem.

2015. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!