Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon érdekes a hőgörbém...

Nagyon érdekes a hőgörbém megnéznétek?

Figyelt kérdés

[link]


6 napja késik!! Ma reggel csináltam egy one step vaterás tesztet ami full negatív lett. Peteérésem bizonyosan akkor volt amikor a vonalat behúzta mert a nyákom és a teszt is ezt igazolta. Úgy gondolom terhes lehetek, mit gondoltok? Ja és miért nem mutatja a teszt vajon? Vegyek másik fajtát?



2015. aug. 31. 13:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De ha terhes vagy és tuti akkor volt ovud, akkor már pozi tesztnek kellene lennie.
2015. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha volt is a 29.napon ovud, akkor is van meg 2 napod mensiig elvileg (29+14=33), te a 41.cn-en, de a 12. Dpo-n vagy, tehat varj meg 2 napot mindenkepp, valoszinu ezert nem mutat meg semmit a teszt, de az is lehet, hogy nem vagy terhes. Mindig ilyen hosszuak a ciklusaid amugy?
2015. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen többnyire 34 naposak de a luteális az mindig 17 napos, szóval 6 napja késik ezt tuti fix. A másik meg hogy soha nem szokott késni... Olyan sok helyen olvastam hogy csak egy hét késés után mutatta ki a teszt a babát, na hát most ebben reménykedem :D
2015. aug. 31. 14:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Egy hét késés után akkor mutatja általában, ha az ovu is később volt. De természetesen reménykedni kell.
2015. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akkor volt ovud, mikor behúzta. A nyák, a fájdalom és még az ovu teszt sem megbízható tökéletesen. Az összes módszer közül a hő mutatja legjobban, hogy mikor volt, és az alapján egészen biztosan nem akkor, mikor behúzta.

19. napon, de lehet még később, 22. napon lehetett.

Szóval igazából még nem késik.

Ha 19. napon volt és 17 napos szokott lenni a luteális szakaszod, akkor is majd csak 46. nap környékén lesz esedékes a vérzésed, vagy még később. Szóval korai volt a teszt.

2015. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 19-én volt ovud, így még nem is késik, szóval a teszt se kéne feltétlenül pozi legyen. Még bármi lehet belőle.
2015. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szerintem is az 5-ös válaszoló írta le helyesen!ugyanez a véleményem.

de remélem pár nap múlva pozi teszttel jösz!:)

2015. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a 19-ére. A pozitív ovuteszt csak azt mutatja, hogy hamarosan lesz ovud, nem azt, hogy meg is történt.

Várj pár napot, és tesztelj. A hőd nagyon ígéretes, nagyon szépen fent van. :)

2015. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül. Egyetlen egyszer ment fel eddig a hőm 37-ig akkor terhes voltam. 3 hetet késett mire pozitív lett a teszt kb 15 negatív után. 8 hetes voltam akkor... Sajnos az a baba elment a 10. héten
2015. aug. 31. 21:41
 10/16 A kérdező kommentje:
Na hát ma pozitívat teszteltem :DDD igaz még elég halványka de ott a második csík :)) tuti hogy 8án volt ovuláció mert nem hiszem hogy a spermák hetekig életben maradnának, utoljára pedig 7én voltunk együtt párommal utána ő elutazott külföldre :)))))
2015. szept. 1. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!