Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített valakinek a Metformin...

Segített valakinek a Metformin a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van és az orvos írt fel mercformint, 1 hónapig szedtem, megszűnt az inzulinrezisztencia és összejött a baba.


21 hetes km

2010. márc. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babádhoz! Nekem is az van sajnos,de én Metformint kaptam.Van különbség köztük?Mennyit szedtél belőle?
2010. márc. 12. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg van, mert akkor nem hívnák másképp, üsd be a keresőbe mindkettőt és olvasd el a betegtájékoztatóját. Én merckformin XR 500-ast szedtem napi 1 szemet, mert 24 órás gyógyszer, 1 hónapon keresztül, több ideig kellett volna szedni, de már ennyi idő után is hatott és spontán teherbe estem. A merckformint cukorbetegségre adják,mert apósomnál is kiderült magas cukor és neki is merckformin-t adtak csak 1000 mg-at.

2010. márc. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A metformin a hatóanyag! A Merckformin-ban is metformin van, sőt a Meforal-ban is! A hatáserősségben különbözhetnek.
2011. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod!
2011. márc. 16. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!