Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy éltétek meg, amikor sok...

Hogy éltétek meg, amikor sok idő után végre pozitív lett a teszt, de a baba mégsem születhetett meg valamiért?

Figyelt kérdés
Vetélés, nagyon korai koraszülés, betegség, stb. okra gondolok.
2010. márc. 12. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Két babát veszítettem el fél éven belül, 6. és 7. héten. Rettegek, mi lesz legközelebb ... igyekszem nem kimutatni a férjem előtt, de nem mindig sikerül. Örülnék, ha sikerülne a következő pici, de sokmindent kitalálok, hogy húzzam az időt, nem azért, mert nem akarom őt igazán, hanem mert fogalmam sincs, hogyan tudnám elviselni mégegyszer. Azóta kiderült a pco-m, és már kezelés alatt vagyok, meg minden, sokminden változott, tudom, hogy jók az esélyeink, de az érzés megmarad. Ezt nem befolyásolja a józan ész. Veled mi történt?
2010. márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is abban a cipőben járok mint az előző válaszoló.

Én az első babámat vesztettem el decemberben 7hetesen és akkor derült ki a PCO-m.

Téged mivel kezelnek kedves válaszoló.

A kérdezőnek még annyi h szörnyű volt és soha nem fogom tudni elfelejteni őt.

De még mindig nagyon szeretnék egy kis lurkót.

Remélem sikerül.

2010. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én is átéltem, októberben 9 hetesen volt missed ab-om, 1 év után sikerült teherbe esnem. Utána teljesen kiborultam, azt mondták, idővel könnyebb lesz. De nem, minden hónapban mikor kiderül, hogy megint nem jött össze, kiborulok, mert csak azt látom, hogy a környezetemben mindenkinek az ölébe pottyan, annak is, akinek esze ágában sem volt még szülni... Rossz érzés...
2010. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! én nagyon nehezen élem meg!17 hónap próbálkozás után Októberben kiderült hogy babát várunk! Nagyon boldogok voltunk a 7 és 12 hetes uh-gon még semmi gond nem volt a babánk egészséges volt és úgy fejlődött ahogy kell! Aztán 13. héten enyhe vérzéssel kórházba kerültem! Sajnos volt a méhszájam fölött egy kis bevérzés és a vérzés erősödött sajnos nem tudták megállítani és 16 hetesen elment a mi kis angyalkánk! Ez másfél hónapja történt,de napról napra jobban fáj! soha nem fogom elfelejeni a mi picuri fiunkat!:-(
2010. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia én is ebben a helyzetben voltam mint a többiek,de annyi különbséggel,hogy én 18-20. hét között volta ez lett volna az 1. baba menten 18uh-ra és közölte a doki hogy halva van a baba de nem éreztem semmit mert még nem mozdult meg!A legrosszab, hogy már 2 hete halva volt és meg kellett szülni!Sajnos azőta sem jön össze májusban már 1 éve Lehet azért mert nagyon szeretnénk!
2010. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első lombikbabánk 8 hetesen halt el, műtét kellett, mert a gyógyszerektől nem indult be a vetélés. Majd belepusztultam.Azzal biztatuk magunkat jobb,hyogy ilyen korán történt és nem a terhesség vége felé vagy nagyon betegen születni. Utána a párommal belevettetük magunkat a munkába, fél évre rá mentünk a második kezelésre.Azóta van 2 győnyörű 16 hónapos kisfiunk.
2010. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon sok erőt kívánok és mielőbbi babát annak, akinek még nem sikerült!

Nekünk 2 év várakozás után sikerült a lombik, de a 6. héten az uh kimutatta, h nem jó helyen van a baba, a petefészekben. K i kellett venni onnan, pedig már a szíve is dobogott. Nem tudunk mit tenni, bízunk és reménykedünk..

2010. márc. 18. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!