Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik ennyit? O. o

Paradicsom31 kérdése:

Miért késik ennyit? O. o

Figyelt kérdés

Anyuék a múlt hónapban elmentek wellnessezni, hogy megünnepeljék a házassági évfordulójukat. Így üres volt a lakásunk, így volt, hogy itt aludt a pasim.


A pasimmal akkor múlt hónapban szexeltünk, de csináltuk az elején kicsit gumi nélkül, de max 2 percig, csak, hogy kipróbáljuk úgy milyen. Azóta meg kellett volna már jönnie, de késik már 12 napja, ennyit nem szokott.

Volt, hogy kinn volt a derekam, esetleg felfázhattam és ezért késik? Kicsit "szurkált" ott lenn a hasam, de a barátom szerint is csak felfázhattam, és a gyomromat is elronthattam.. :S Ilyenkor meddig nem jön meg?

Kicsit parázok most már :/


16/L



2015. szept. 17. 16:07
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Hát még aznap megcsináltam mert nem bírtam várni. Egy csík volt, meg egy nagyon halvány. Ez akkor azt jelenti, hogy nem vagyok terhes? Barátom azt mondta, neh teherbe essek mert ő még nem akar apa lenni....
2015. szept. 25. 12:08
 32/46 A kérdező kommentje:
vagy csináljak még egyet?
2015. szept. 25. 12:08
 33/46 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány volt a csíkom, amikor kb. 5 hetes terhes voltam. Sürgősen menj el orvoshoz.
2015. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Uristen, fel tudom rakni esetleg a kepet? Vagy gondolom kidobtad a bizonyitekot. Vegyel egy nagy levegot, csinalj egy ujat, majd nagyon surgosen keress fel egy nogyogyaszt, mert nagyon ugy fest, hogy terhes vagy!!!
2015. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
*fel tudod
2015. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Elég kamu szagú ez a dolog már... De Gratula a kismamának meg a nagymamának is :)
2015. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Miért mindig az ilyenek szaporodnak? :D
2015. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
35%
mit szexelsz te kis ribi?
2015. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu, ti nyomorékok?

Bocsi h eddig nem írtam, csak próbáltam felfogni...


Végül elmentem a nőgyógyihoz, mert szar volt a teszt.. Nagyon ideges voltam, hánytam is a vizsgálat előtt, olt ott egy kedves kismama, ő tartotta bennem a lelket...

A doki megvizsgált, kiderült, hogy terhes vagyok, petezsákot látott... éreztem, hogy terhes vagyok, a tesztek is mutatták, de valahogy nem akartam elhinni.... a doki is bunkózott, szar volt..

5 hetes körül lehetek..

A pasimnak nem mertem szólni, félek, hogy elhagy..

Nem akarom megtartani, abortuszt akarok.


Mit tegyek? Nem akarom, hogy megtudják, anyám kicsinál, pasim meg elhagy... :'(


Légyszi ne bunkózattok, most ez nayon nem kéne...

2015. okt. 6. 09:55
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jól érezted magad,akkor nem jutott eszedbe hogy nem akarsz gyereket?Védekezni kellett volna rendesen.Abortuszhoz kell ennyi idősen szülői beleegyezés. A pasid ha ezért elhagy sose szeretett,ha szeret az abortuszt is veled végigcsinálja! Szólj a szüleidnek mindenképpen.Ha én lennék az anyukád előbb jól leszidnálak aztán kitalálnám a megoldást. Ha kicsúszol az időből akkor meg fiatal anyuka leszel. Gondolkodni kellett volna. Az a baj,hogy neked összejön ha nem akarod más meg hiába próbálkozik sose lehet gyereke. És ezt nem irígységből írom mert hála istennek nekem itt szuszog a kislányom.
2015. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!