Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elméletileg 14-én kellett...

Elméletileg 14-én kellett volna megjönnie!?

Figyelt kérdés
Azóta eltelt már 8nap,szoktam menstruáció előtt barnázni,ez még mindig nem jelentkezett.3tesztet csináltam 2db testcsíkot és egy "pent" X-epil márkájút.Eddig is késett 4-5napot párszor,és akkor bejött a tesztelés,és megjött mindig.Most meg nem jön...pedig mindjárt hó vége.Sosem volt még kimaradásom,félek mert nem szeretnék terhességet.

2015. szept. 22. 01:55
 1/2 anonim válasza:
Szia! Elősszőr is ne aggodj.Tudom könnyű ezt mondani,de ha rástresszelsz annál rosszabb.Nekem is mar kèsett 2hetet is.A sok stressztől. Ha stresszeltél mostanában vagy gyògyszert szedsz az is lehet az oka.Igyal vörösbort vagy kamila teát nekem ezek mindig segitnek.Minden esetre menj el dokihoz.
2015. szept. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na igen,amúgy is stresszelős vagyok,de most végképp :S

A bort még megpróbálom,de még most délután sincs semmi :S

Ha hónap elejéig nem jelentkezik,elmegyek mindenképp dokihoz...Köszi a választ!

2015. szept. 22. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!