Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?...

Ugye nem vagyok terhes? Nagyon felek sik ideg vagyok

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meeeeg a gumi kiszakadt tegnap elott 10mpig ugy meg bennem volt majd kovette es elment, de nem bennem ment el. Szo csak elovaladek ment belem a legtobb helyen azt opvastam nagyon nagyon kicsi az eselye hogy gyerekem legyen de en nagyon felek. Erzem h nem lesz semmi de nagyon felek. Este rosszul voltam annyira ideges voltam. Nyugtassatok meg kerlek am a menszeszem 8. an jott meg. Kerlek pls aki ert ehez nyugtasson
2015. szept. 27. 11:26
 1/7 anonim válasza:

Nagyon minimális az esélye, szinte semmi.

Várd meg amég megjön/meg kéne jönnie.

Ha nem jön meg akkor csinálj egy tesztet.

2015. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem nyugtatlak bocsi. Előváladéktól lehetsz terhes. Ha tetszik, ha nem. Miért hazudjak mint az első? Egyébként a 72 órás tabit ilyen esetekre találták ki.
2015. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Pont valamelyik este láttam egy műsort a tv-ben. 6 huszonéves srácnak nézték meg az előváladékát. A 6-ból 6 srácnak találtak benne élő spermákat! 2-nek annyi volt benne a termékeny sperma, mintha nem is az előváladékot nézték volna, hanem a rendes ondót. Szóval ezek után én sem nyugtatnálak meg téged annyira!
2015. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudlak megnyugtatni. Irass eseményutáni tablettát. Erre találták ki. Aztán megnyugodhatsz.
2015. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a ciklusod hanyadik napján jártál? Egyébként meg simán lehetsz terhes, én nem nyugodnék meg a helyedben, bár én rohantam volna esemény utániért... talán még most se késő, bár minél később veszed be annál kevésbé hat. Barátnőm mindkét gyereke így fogant...
2015. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
De hulye vagy te jo eg! Irni se tudsz,raadasul meg angol szavakat is belevagsz,azt is helytelenul,inkabb sex,helyet tanulj,meg egy kicsiket...
2015. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
-.-
2015. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!