Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue 11. dpon (szerintem)...

Clearblue 11. dpon (szerintem) pozitív, minden másfajta teszt negatív! Vagy csak száradási csík van a Clearblue-n is?

Figyelt kérdés

Csatoltam a Clearblue-t! Tegnapi, de most fotóztam! Az első korrekció nélküli, a másodikon kicsit javítottam! Minden másfajta teszt negatív, a mai 12.dpo is!:-(

Az első két gyerkőcnél már 10.dpon pozitívak voltak a tesztek, ezért bizonytalan vagyok most a Clearblue-ban! Vagy ez száradási csík és ez is negatív?


[link]


[link]


2015. szept. 27. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen volt nekem is a 11. dpon ugyanezzel a tesztel. Bevallom neked másik fajtát nem csináltam. Ilyet is ismételtem meg pár nap múlva, az már erősebb volt, januárban.

39 hkm

2015. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem pozitiv :-) gratulalok
2015. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:-)

Örülnék nagyon, ha sikerült volna, és ha csak ez az egy teszt lenne fülig is érne a szám, de aggaszt, hogy a többi teszt (pl. a ma reggeli X-epil is) negatív! :-(

2015. szept. 27. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem halványka pozitív. Kontrollálni ugyanaz a fajta teszttel érdemes.
2015. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mult szombaton voltam en is 11 dpo-n es reggel teszteltem egy nagyon-nagyon halvany pozitivat.

Delutan vettem CB-t, akkor hasznaltam el (bar jobb lett volna reggel).

Olyasmi lett, mint a tied es egy percen belul, rendesen.

[link]


2 db volt a dobozban, a masikat 14. Dpo-n hasznaltam el es akkor mar egyertelmu, eros pozitivat adott.

Nem ismerem azt a tesztet, ami utana neked negativ lett.

Tudom, hogy nehez, de varj ket napot es probalj akkor reggel tesztelni, az mar biztos eredmenyt fog adni.

2015. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!