Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős méh fájdalom és petefésze...

Erős méh fájdalom és petefészek szurkálás?

Figyelt kérdés
Létezik az, hogy a fogamzásgátló abbahagyása utáni első hónapban a 12. naptól a 15. napig nagyon erős hasfájásom van, azt érzem, hogy a méhem fáj, mintha próbálnák összenyomni. Tegnap este olyan érzésem volt a ciklus 14. napján, mintha a jobb petefészkembe párszor beleszúrtak volna egy nagy késsel. Mi lehet ez?
2015. szept. 30. 11:35
 1/3 mandiga ***** válasza:
Mikor szoktad érezni? Ciklusod hányadik napján?
2015. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fogamzásgátlót szedtem eddig, szóval nem éreztem eddig még ilyet legalábbis 8 éve biztosan nem
2015. okt. 14. 15:54
 3/3 mandiga ***** válasza:
A fogamzásgátló abbahagyása után is vannak furcsa dolgok a szervezetben. Ha a ciklusod közepén érzed, akkor lehet peteérés. Én azt hiszem hogy megérzem azt is, mert középidőben eléggé fájt, meg most mielött megjött azelött is ugyanazt éreztem. Ez a második hónapja hogy ez feltünt, elötte semmi nem volt, nem érezte, fogamzásgátlót eddig nem szedtem. Én is teljesen ossze vagyok zavarodva.
2015. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!